Menu

Jeden blok w 44 odsłonach (FOTO)

Pochodzący z Wałbrzycha artysta Miłosz Pobiedziński zaprezentował w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA efekty trwającego aż pięć lat projektu fotograficznego, podczas którego uwieczniał zwyczajny blok mieszkalny. Każde zdjęcie jest jednak na swój sposób unikatowe. Zobaczcie jak prezentuje się ostatnia w tym roku wystawa w Galerii BWA w Śródmieściu.

Jeden blok w 44 odsłonach (FOTO)

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24

Komentarze

Kwiryna (27 listopada 2023 23:13)
To są jakieś jaja !!!!!!!!!!!!!!
- (27 listopada 2023 16:25)
Podziwiam wschód i zachód słońca - Naturę. Jej piękno, siłę , majestat. Jej porządek i cel. Tego piękna z obrazka po prostu nie ogarniam. Nie ogarniam podziwu dla zniszczonego molocha. Ale może nie rozumiem.
o (27 listopada 2023 10:04)
Cytuję użytkownika: Pan
Ta ruda peowiec Sylwia b.
To blondynka, daltonisto.
Pan (26 listopada 2023 18:03)
Ta ruda peowiec Sylwia b.

Dodaj komentarz

BWA  |   galeria  |   fotografia  |   sztuka  |   wystawa  |   wernisaż  |   miłosz pobiedziński  |  

Pejzaże Jarosława Jaremy w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Wystawa temperówek w Boguszowie-Gorcach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij