Menu

Wałbrzyszanie mają sentyment do Kina Apollo

Spytaliśmy czytelników, gdzie chodzą do kina. W Wałbrzychu są dwa: Kino Apollo i Cinema City. Ci, którzy wybierają klimat idą do Apollo, ci którzy wygodę, idą do Cinema City. 

Wałbrzyszanie mają sentyment do Kina Apollo

Kino Apollo zachowało się jako jedyne z dawnych kin, które niegdyś były w prawie każdej dzielnicy Wałbrzycha. Obecnie jest tzw. kinem studyjnym i można tu zobaczyć zdecydowanie bardziej ambitne filmy niż w sieciówkach. Co jakiś czas odbywają się seanse, podczas których możemy jeszcze raz zobaczyć stare filmy na dużym ekranie. 

Nasi czytelnicy lubią klimat jaki panuje w tym kinie, spokój i brak szeleszczącego popcornu. Jako wady wymienia się problem ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Są też tacy, którzy wybierają Cinema City w Galerii Victoria. Niektórzy podkreślają, że jest tam większy wybór filmów, wygodniejsze fotele i dogodniejsza możliwość zaparkowania auta.

Oto niektóre z komentarzy. Wszystkie znajdziesz tutaj.

- Zawsze do Apollo. Nie miażdżą stosem reklam, repertuar jest bardziej ambitny a nie modny-nowy, nikt nie chrupie popkornem, itp. Plusem w Victorii jest bogatsza oferta tylko. 

- Zależy od repertuaru.

- Chodzimy i do Cinema i do Apollo , które ma swój kameralny nastrój, gdyby jeszcze fotele wymienić... Bardzo niewygodne i głośne.

 

 

- Kino Apollo ma świetny program, ale Cinema City też nie pogardzę.

- Do kina Apollo mam wyjątkowy sentyment.

- Apollo to kawał historii.

- Apollo to ten klimat Kina. 

- Plusem kina Apollo jest brak 20-30 minut reklam przed seansem. Plusem Cinema City jest bogaty repertuar, seanse o różnych godzinach (także w południe), no i duży parking

Dajcie znać w komentarzach, na jakim filmie byliście ostatni raz w Kinie Apollo.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sylwester (28 listopada 2023 8:08)
Rambo 1 bym w kinie chętnie oglądnął. Kto chętny ?
Kocha Prezydenta Dudę i premiera Morawieckiego (27 listopada 2023 9:50)
Tylko świnie siedzą w kinie.
Kakaowy ministrant (27 listopada 2023 9:37)
Dupa tam. Po prostu jest taniej.
Ewa (27 listopada 2023 8:14)
Cytuję użytkownika: Sobięciniak
Albo jak właściciel odświeży tylko elewację, to car wystawi twarz do zdjęcia,że to dzięki niemu.
Tak,tak,to będzie jego zasluga.
Sobięciniak (27 listopada 2023 7:59)
Albo jak właściciel odświeży tylko elewację, to car wystawi twarz do zdjęcia,że to dzięki niemu.
Analityk miejski (26 listopada 2023 22:00)
Ciszej o tym kinie! Jak się srul zorientuje, to Apollo podzieli los GDK.

Dodaj komentarz

kino  |   apollo  |   cinema  |   city  |   sonda  |   czytelnicy  |   walbrzych  |   stary  |   zdroj  |   filmy  |   film  |   informacje  |   wydarzenia  |   wtv  |   redakcja  |   telewizja  |   walbrzych  |  

''Kino Pod Słonecznikiem'' w Głuszycy

GDK ponownie wystawiony na sprzedaż. Jest taniej

Nie ma pieniędzy na remont budynku po Kinie Piaskowa Góra

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij