Menu

Podróż zakończyła się na drzewie — jedna osoba trafiła do szpitala

54-letnia kobieta trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło na trasie Wałbrzych — Olszyniec. W sumie wałbrzyscy policjanci odnotowali siedem wypadków podczas weekendu. Uważajcie, jest ślisko — apelują mundurowi.


 

Podróż zakończyła się na drzewie — jedna osoba trafiła do szpitala

Do wypadku doszło w niedzielę, około godziny 10:30 między Wałbrzychem a Olszyńcem.

- 54-latek kierujący samochodem osobowym również w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze zjechał na lewo i uderzył czołowo w drzewo. - informuje policja.

54-letnia pasażerka trafiła do szpitala, na szczęście nie były to obrażenia ciała zagrażające jej życiu. Policjanci odebrali dowód rejestracyjny za uszkodzenia, sporządzili dokumentację procesową i prowadzić będą dalsze postępowanie w sprawie wypadku.

- Przez cały weekend policjanci odnotowali tylko siedem zdarzeń drogowych. Apelujemy jednak po raz kolejny do mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego, aby zwracali szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo na drogach. Przy śliskiej nawierzchni spowodowanej opadami śniegu lub oblodzeniem, pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na jezdni. - mówi komisarz
Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.adm
foto: Policja Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dominikked (27 listopada 2023 13:05)
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Kick (27 listopada 2023 10:54)
To jest zamach niemieckego drzewa na polskiego obywatela !
Jan (27 listopada 2023 10:14)
Cytuję użytkownika: benk
A kto tam złośliwie to drzewo posadził?
To jest Niemieckie drzewo
Jožin z Bažin (27 listopada 2023 9:59)
Kwiatek nie posolił drogi?
benk (27 listopada 2023 9:47)
A kto tam złośliwie to drzewo posadził?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |  

Wypadek na Śnieżce. Turysta przetransportowany śmigłowcem do szpitala

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij