Menu

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

- Marek Dyduch jest skarbnicą wiedzy, ma doświadczenie i będzie wykorzystany przez partię  - zapewnia poseł Krzysztof Śmiszek, wiceprzewodniczący Nowej Lewicy, oceniając utratę mandatu przez wieloletniego wałbrzyskiego posła SLD. Poseł Śmiszek dodaje, że w wyborach samorządowych lewica wystawiać będzie własnych kandydatów. W sprawie Wałbrzycha decyzja zapadnie w najbliższych dniach.

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pan kleks (9 lutego 2024 16:35)
Ale paskudztwo precz jeszcze biedronka nam potrzebna
pp (22 grudnia 2023 6:40)
lewak i oszust i glupek, jesli mysli ze tego nie widac
pp (4 grudnia 2023 12:02)
komuchowi postawic pomnik! juz! a obok wiatraki - niech miela kase dla niemca. Ale od mieszania wzrasta temperatura - wiec co z ociepleniem? Tunberg i ekoaktywistki nas uratuja......dac medal i na sybir - tam sie wykaza.
antyunia (28 listopada 2023 19:20)
lewica nie ma szans jest skończona politycznie , zawdzięczają to swoim euro posłom za ich postawę przy głosowaniach unijnych dyrektyw ,które bezpośrednio uderzą w obywateli Polski i doprowadzą do biedy i nędzy .Myślę że i tak będą przyspieszone wybory i lewica zieloni i inne przystawki znikną raz na zawsze . W Holandi wybory wygrała prawica więc timermans ma problem . czym szybciej unia się rozpadnie tym lepiej .Bez uni było o wiele lepiej . POLEXD NATYCHMIAST
Gienek (28 listopada 2023 9:34)
Cytuję użytkownika: Komuna STOP!
Czy ten pan nie rozumie, że Dyduch jest w Wałbrzychu spalony i nikt go tu nie chce. Zwykłą bezczelnością i chamstwem wysokich lotów jest mówienie o tym człowieku w Wałbrzychu.
Nie watpie,ze Dyduch ,to skarbnica wiedzy o komunistach i ich działaniach .Wie więcej niż przeciętny Polak,bo współpracował w haniebnych czynach.
Komuna STOP! (28 listopada 2023 8:20)
Czy ten pan nie rozumie, że Dyduch jest w Wałbrzychu spalony i nikt go tu nie chce. Zwykłą bezczelnością i chamstwem wysokich lotów jest mówienie o tym człowieku w Wałbrzychu.
Fliper (28 listopada 2023 5:52)
Zakaz pedałowania
wartości unijne (28 listopada 2023 0:32)
Niedługo homoseksualizm w Wałbrzychu będzie obowiązkowy.
100/100 (28 listopada 2023 0:13)
Cytuję użytkownika: V-
To Dyduch pogrzebał ,, temu misiu ,, penisem w jelicie grubym , że takie poparcie dostał ? A może sobie nawzajem ,, wyssali wiedzę partyjną ,, ? .
100/100
benk (27 listopada 2023 20:57)
Śmiszek smakoszem odbytniczych kiszek??
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   krzysztof śmiszek  |   nowa lewica  |   wybory  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij