Menu

Będzie taniej z kartą ''Kocham Wałbrzych''

Wałbrzyscy radni pochylą się dziś nad Kartą Mieszkańca "Kocham Wałbrzych". Ma być taniej dla mieszkańców, a nawet za darmo. Sprawdzamy, w jakich obszarach "miłość do Wałbrzycha" pozwoli nam zaoszczędzić. 

Będzie taniej z kartą ''Kocham Wałbrzych''
Karta według pomysłodawców ma zwiększyć dostępność mieszkańców Wałbrzycha do obiektów, form działalności i wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. W jaki sposób ? Oferując zniżki, a czasem nawet dostaniemy coś za darmo.

Kto może otrzymać kartę ?

Warunkiem jest płacenie podatku dochodowego w Wałbrzychu. Karta będzie wydawana imiennie i będzie uprawniać nas do wielu zniżek. Dziś radni podczas Sesji Rady Miasta pochylą się nad uchwałą, a prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej opowie o szczegółach podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej po godzinie 12:00.

Poniżej projekt uchwały

pos
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

patriota (11 grudnia 2023 14:22)
Mam apel do Radnych Miasta Wałbrzycha a mianowicie by ożywić Centrum Wałbrzycha tj Rynek i Całe Stare Miasto które powinno tętnić życie , usługami , gastronomią, klubami itp . Czynsze za wynajem w tym rejonie muszą być niskie , przecież by zainwestować w działalność trzeba dany lokal przystosować to jest znaczny koszt . Usługi w tych ewentualnych lokalach poprawią atrakcyjność Wałbrzycha - Centrum Musi Być Ożywione !!!
Ewa (28 listopada 2023 23:40)
Nic nie ma za darmo, no chyba że boli gardło.Niech płacą ci co nie należą do "biedoty społecznej", dajcie tym uboższym darmówki !. I tak to My , Wałbrzyszanie z naszych podatków finansujemy. Jest jeszcze bardzo ważna, nagląca sprawa....czemu dzieci z biednych, patologicznych rodzin, nie mają w przedszkolach, czy w szkołach DARMOWYCH POSIŁKÓW!??No czemu???
PanLach (28 listopada 2023 15:37)
Karta 15% rabatu dla zaszczepionych na worek z zamkiem błyskawicznym.
Maniek (28 listopada 2023 13:00)
Cytuję użytkownika: ***
To jaka będzie obniżka opłat parkingowych ? Kiedy w końcu "geniusz" wpadnie na pomysł opłat parkingowych za krótszy czas postoju. Zrobić opłaty co 15 minut !!!!
Ostatnio byłem w Rzymie i nawet tam są tańsze parkingi .
*** (28 listopada 2023 9:56)
To jaka będzie obniżka opłat parkingowych ? Kiedy w końcu "geniusz" wpadnie na pomysł opłat parkingowych za krótszy czas postoju. Zrobić opłaty co 15 minut !!!!
asz (28 listopada 2023 9:37)
Ja mam inne preferencje. Lubię prawdziwe kobiety takie, które znają swoją wartość.
Tyl (28 listopada 2023 9:21)
Cytuję użytkownika: Kardiolog Rowerowy
Bzdura za bzdura dla naiwnych.Szukanie kasy za wszelka cene.
Kocham Wałbrzych i Pana Prezydenta.To dopiero wyznanie miłości.Może taka karta byłaby bardziej popularna.Juz widzę ,jakie będą kolejki przed urzędem. Trzeba będzie zalozyc " komitet kolejowy" Wydawać będą 24 godziny na dobę.
Kardiolog Rowerowy (28 listopada 2023 9:14)
Bzdura za bzdura dla naiwnych.Szukanie kasy za wszelka cene.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij