Menu

Jechał za szybko. Wypadek na Świdnickiej

Zdjęcia mogą przerażać, na szczęście kierowca odniósł tylko niegroźne obrażenia ciała. Mężczyzna trafił do szpitala. Powód wypadku — nadmierna prędkość.


 

Jechał za szybko. Wypadek na Świdnickiej

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 23:00 na ul. Świdnickiej w Wałbrzychu. 22-letni wałbrzyszanin wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i uderzył bokiem samochodu w latarnię uliczną i uszkodził zaparkowany samochód przy ulicy samochód.

Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami ciała zabrany został do szpitala. Jak ustalili policjanci, powodem wypadku była nadmierna prędkość, a samochód był niesprawny technicznie. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

- Podczas zimowych warunków musimy spodziewać się, że jest bardzo ślisko na drogach, dlatego apelujemy po raz kolejny do osób prowadzących różnego typu pojazdy o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze i nieprzekraczanie tej dozwolonej przepisami. - ostrzegają policjanci.adm
foto: Policja Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PanLach (1 grudnia 2023 20:31)
Jeszcze zjeb uszkodził komuś auto.
Imię (30 listopada 2023 16:43)
Gen-Z - czyli Genetyczne Zj.eb.y pizzowane...
Ziutek (29 listopada 2023 21:51)
To się da wyklepać
Rambo (29 listopada 2023 19:24)
Dla osób powyżej 60 roku życia powinien być zakaz prowadzenia pojazdów, bo stanowią zagrożenie na drogach. Jakoś tak to szło?
Utylizator (29 listopada 2023 17:08)
Cytuję użytkownika: Ann
Wczorajsze warunki zdecydowanie nie sprzyjały szybkiej jeździe - na Świdnickiej było bardzo ślisko... Współczuję młodemu kierowcy. Dużo zdrowia i bezpiecznej jazdy w przyszłości.
to rozbite auto,to czasem nie BMW?i to mówi wszystko.
Ann (29 listopada 2023 15:37)
Wczorajsze warunki zdecydowanie nie sprzyjały szybkiej jeździe - na Świdnickiej było bardzo ślisko... Współczuję młodemu kierowcy. Dużo zdrowia i bezpiecznej jazdy w przyszłości.
SkandaLISTA (29 listopada 2023 14:46)
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest dużo złych zdarzeń. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Zobaczymy jak za rok lub dwa będziesz śpiewał, jak koledzy z pracy na dzień dobry będą krzyczeć Allah Akbar. Nikt przy zdrowym rozsądku nie wyjedzie stąd, nawet za kilkukrotnie wyższą pensję pracować w takim multi-kulti zespole. Nie wspomnę już o rodzinie, która jak tylko zobaczy co się dzieje po zmroku ucieknie w podskokach do PL.
***** BMW (29 listopada 2023 14:20)
Szkoda latarni
Moherowy Pisior (29 listopada 2023 13:43)
Cytuję użytkownika: Kierowca
Jeden gruz mniej. Łyse opony z tyłu, standard w pseudodriftowozach. Dobrze, że nikt inny nie ucierpiał.
To ten co palił gumę?
Bob budowniczy (29 listopada 2023 11:23)
I uderzył w samochód przy ul. Samochód dość tak napisane
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

wypadek  |   wypadki  |   ślisko  |   śnieg  |   112  |   policja  |  

Wypadek na Śnieżce. Turysta przetransportowany śmigłowcem do szpitala

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij