Menu

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada Strażaków

Żadna inna choinka w Polsce nie będzie miała wyżej czubka niż ta, która pojawi się na rynku w Boguszowie-Gorcach, bo boguszowski rynek jest najwyżej położonym rynkiem w kraju. Już w niedzielę lampki choinkowe włączy osobiście Święty Mikołaj. Wcześniej zaplanowano Mikołajkową Paradę Strażaków.

 

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada Strażaków

Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 14:00 w remisie OSP Gorce, gdzie na najmłodszych czekają warsztaty, gry i zabawy i oczywiście Święty Mikołaj. Później Mikołajowa Parada Strażaków, czyli pięknie udekorowane strażackie samochody przejadą ulicami dzielnicy Gorce, przez Jabłów, Stary Lesieniec i Kuźnice, by finalnie spotkać się z Mikołajem w boguszowskim rynku.

Finał zaplanowano o godzinie 20:00. Święty Mikołaj tradycyjnie porozmawia z mieszkańcami i włączy lampki na pięknie udekorowanej choince.adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Goldmann (29 listopada 2023 14:07)
,, Rewelacyjny pomysł,,atrakcją dla dzieci,,A na strażaków zawsze można liczyć,,,

Dodaj komentarz

Boguszów Gorce  |   Po sąsiedzku  |   Mikołaj  |   choinka  |  

Wypadki w regionie — trzy osoby trafiły do szpitala

Boguszów-Gorce: wręczono stypendia sportowe

Ilona Bujalska kandydatką na burmistrza Jedliny Zdrój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij