Menu

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Zaledwie kilkadziesiąt minut potrzebowali wałbrzyscy policjanci, by odnaleźć zaginionego, schorowanego 62-latka. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało, trafił pod opiekę rodziny. To już kolejne zaginięcie starszej osoby w ostatnich dniach.


 

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Zgłoszenie o zaginionym dyżurny wałbrzyskiej jednostki przyjął tuż przed godziną 21:30. Jak poinformowała rodzina 62-latka, wyszedł on z domu na Poniatowie, nie informując domowników o swoich planach i nie wrócił.

- Mundurowi skierowali się w kierunku przystanków autobusowych i dworców kolejowych, gdyż ustalili, że już wcześniej seniorowi zdarzyło się wyjechać z Wałbrzycha i trafić do Strzegomia. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Poszukiwania nie trwały długo, już po kilkudziesięciu minutach, mężczyznę znalazł jeden z patroli w rejonie przystanków przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu.

- Seniorowi na szczęście nic się nie stało. Po zakończonych poszukiwaniach 62-latek został przez policjantów przekazany najbliższej rodzinie. - dodaje komisarz Marcin Świeży.

Tydzień temu policjanci poszukiwali zaginionego 82-latka. Mężczyzna wyszedł koło południa z domu i do zmroku nie wrócił. Zagniecie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Na szczęście już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia senior został odnaleziony. Znalazł go mężczyzna, który jechał samochodem na trasie Jabłów – Czarny Bór. Seniorowi, mimo że był wyziębiony, nic się nie stało.

adm
foto: Policja Wałbrzych
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

Utylizator (3 grudnia 2023 10:06)
Cytuję użytkownika: benk
On pewnie chciał cichaczem zdezerterować z PO, ale jednak sprawa stała się głośna.
Ty też masz kłopoty z kierunkami? to PiSdzielcy uciekają w niesławie, zapominając kierunku; Z wami tak już będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej;To kara,za całokształt.
Radek (30 listopada 2023 14:47)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest dużo niekorzystnych zdarzeń. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
benk (30 listopada 2023 14:23)
On pewnie chciał cichaczem zdezerterować z PO, ale jednak sprawa stała się głośna.
h (30 listopada 2023 11:07)
Znam osobiście tak zwanych "seniorów" w wieku 60 lat którzy NIGDY nie chorowali i nie chorują. Robić z młodości starość to nawyk albo nie znany nam cel.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginięcie  |   zaginiony  |   poszukiwania  |  

Na tropie zaginionego Choleryka z Zamku Książ

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij