Menu

Są już świąteczne ozdoby. Zobacz zdjęcia

Na ulicach Wałbrzycha możemy już zobaczyć świąteczne ozdoby. W Rynku i na Piaskowej Górze pojawiły się choinki. 

Są już świąteczne ozdoby. Zobacz zdjęcia

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wałbrzyszanka (1 grudnia 2023 18:46)
Mam tylko jedno ale! Może zmieniać dekoracje między dzielnicami???? Nie piszę , że co rok ale tak chociaż co dwa lata. Było by ciekawiej ????
Nadzorca budowlany (1 grudnia 2023 16:48)
Wałbrzyskie pudrowanie gówna.
rae (1 grudnia 2023 12:54)
Cytuję użytkownika: Super
Są fantastycznie plastikowe
Ten plastik to jest właśnie tyPOowy przykład hiPOkryzji ratuszowego ekologa.
Caryc (1 grudnia 2023 7:38)
Cytuję użytkownika: Super
Są fantastycznie plastikowe
" piękne" dziś jak będą jeździć prawidłowo autobusy ,będą ,"upajac" się ich cudownym wyglądem.Ja się pytam ,cz w końcu ludzie będą na czas w pracy?Dlaczego autobusy miejskie nie przyjeżdżają w g rozkładu jazdy.? Nie każdy ma samochód ,albo czeka " sluzbowka" przed willa ,a kierowca bije poklony.
Super (30 listopada 2023 19:43)
Są fantastycznie plastikowe

Dodaj komentarz

ozdoby  |   swiateczne  |   walbrzych  |   swieta  |   choinka  |   bombki  |   wtv  |   telewizja  |   walbrzych  |   informacje  |   wydarzenia  |   news  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij