Menu

Namierzyli poszukiwanego. Miał przy sobie narkotyki

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 25-latek poszukiwany był w związku z zaległą karą pozbawienia wolności ale jak się okazało odpowie również za posiadanie narkotyków, które ujawnione zostały przy nim w chwili zatrzymania.

Namierzyli poszukiwanego. Miał przy sobie narkotyki
Jednym z głównych zadań policjantów jest min. ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.
 
- I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Świebodzicach w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna nie stawił się w więzieniu, gdzie miał odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności w wymiarze kilku miesięcy - informuje asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
 
 
Policjantom udało się namierzyć mężczyznę i podczas zatrzymania w mieszkaniu ujawniony i zabezpieczony został woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono kilkanaście porcji tego narkotyków.
 
Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast 25-latek aresztu na kolejne 6 miesięcy. Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie znów zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności.
 
opr.plr
foto: KPP w Świdnicy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benk (4 grudnia 2023 12:01)
Chyba masz rację.
Piotr (4 grudnia 2023 10:31)
Czy osoba która pisze, czyta swoje artykuły? W każdym z artykułów jest po kilka literówek lub powtórzeń. Wstyd i po prostu żenada. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

świuebodzice  |   policja  |   112  |   poszukiwany  |   narkotyki  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij