Menu

Bajkowo i bajecznie w Zamku Książ

Królowa Elsa, Anny, Kristofa i Mickey ze swoimi przyjaciółmi zapraszają na otwarcie Magii Świąt w Zamku Książ. Zapraszamy już dziś.
 

Bajkowo i bajecznie w Zamku KsiążBajkowych bohaterów spotkacie  w godzinach od 13:00 do 20:00 na zamkowych korytarzach i w komnatach. Aby ich spotkać, należy zakupić bilet na wystawę Magia Świąt (TUTAJ) Bilet upoważnia do zwiedzania Zamku Książ bez systemu audiogudie. Trasa zwiedzania prowadzi przez świątecznie udekorowane zamkowe sale i korytarze.

Wystawa Magia Świąt jest otwarta w godzinach otwarcia zamku. Olaf oraz jego przyjaciele powrócą do Zamku Książ również 16 grudnia w godzinach od 12:00 do 17:00.

opr. adm
foto: Zamek Książ
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja Krzysztof (1 grudnia 2023 17:05)
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj oprócz tego zamku prawie nic nie ma. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Nudny jesteś z tym samym. Wyjechałeś to zamilcz
Radek (1 grudnia 2023 14:24)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj oprócz tego zamku prawie nic nie ma. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Irek (1 grudnia 2023 10:06)
To jest tak żenujące, że aż śmieszne. W Święta Bożego Narodzenia świętuje się narodziny Jezusa Chrystusa i nie ma to żadnego związku z magią, konsumpcją i światełkami, czyli typowymi rozrywkami neomarksistowskej bolszewii oraz stada rechoczących bezmózgów.

Dodaj komentarz

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

Miniaturowe światy Tomasza Marońskiego

Podsumowali Rok Księżnej Daisy i zapowiedzieli Rok Młodzieży

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij