Menu

Wykoleił się pociąg na trasie Wałbrzych - Kłodzko

Są utrudnienia w ruchu, ale nikomu nic się nie stało — informują Koleje Dolnośląskie po tym, jak na trasie Wałbrzych — Kłodzko wykoleił się pociąg. Koleje uruchomiły komunikację zastępczą, która będzie kursować prawdopodobnie przez cały dzień.
 

Wykoleił się pociąg na trasie Wałbrzych - Kłodzko

Do wypadku doszło około godziny 11:00. Pociąg z Wałbrza Głównego do Kłodzka wykoleił. 

 - Przyczyny tego zdarzenia bada w tym momencie komisja. Nikomu z podróżnych nic się nie stało. Zorganizowaliśmy komunikację zastępczą, która będzie kursować pomiędzy stacją Wałbrzych Główny, a stacją Kłodzko Miasto.  - mówił w rozmowie z Radiem Wrocław Andrzej Padniewski z biura prasowego Kolei Dolnośląskich.

Prawdopodobnie komunikacja zastępca będzie na tej trasie kursowała prez cały dzień.

Komunikacja zastępcza, jak podają Koleje Dolnośląskie, uruchomiona zostałą na trasie
Kłodzko Miasto (12:48)- Duszniki Zdrój (13:32) oraz za pociąg 69498 relacji Duszniki Zdrój (13:40)- Kłodzko Miasto (14;23).
pos
foto: ilustracujne, screen KD
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

55 (1 grudnia 2023 19:32)
Ch u j z tym.
Bolo (1 grudnia 2023 17:13)
Ta osoba co to pisała powinna nastąpić gdzie na tym odcinku kontretnym skąd do kokond będzie komunikacja zastępcza i w jakich godzinach w przybliżeniu
Monia (1 grudnia 2023 16:22)
Ludzie przestańcie pisać bzdury nudzi się wam piszecie takie komentarze że aż się nie chce czytać
Goldmann (1 grudnia 2023 15:20)
,,a może ,ten uczący się pisać , napisałby GDZIE,, jakąś fotkę,,i więcej szczegółów,,A tak ,to typowy w stylu tvnu ogólnik
asz (1 grudnia 2023 14:36)
Cytuję użytkownika: Dav303
"Do wypadku doszło około godziny 11:00. Pociąg z Wałbrza Głównego do Kłodzka wykoleił. " Kto to pisze?
Jak to kto? ANALFABETA
Dav303 (1 grudnia 2023 14:11)
"Do wypadku doszło około godziny 11:00. Pociąg z Wałbrza Głównego do Kłodzka wykoleił. " Kto to pisze?

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij