Menu

Z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie wyjdzie...

Jak to się stało, że ambasador w końcu wszystko wyśpiewał w Wałbrzychu. Dlaczego tak często bywa w sądzie i dlaczego tak mało jest tam wymiaru sprawiedliwości? Dlaczego twierdzi, że z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie wyjdzie? - z Wojtkiem Tumidalskim, dziennikarzem, Ambasadorem Wałbrzycha rozmawia Marek Szeles.

 

Z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie wyjdzie...

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (4 grudnia 2023 20:33)
Oj! Lemingi są niewdzięczne. Nie chce im się słuchać rozmowy z innym lemingiem. Trudno się im dziwić. Oni wiedzą, że taki facet nic ciekawego nie powie gdyż wywalili by go pracy w "elitarnym" piśmie którego optymalny skład redakcji ustalano w nocy koło śmietnika.
MARDOR (3 grudnia 2023 22:17)
Dawny GDK powinien pełnić tę samą rolę, co kiedyś , wszak w Wchu sali widowiskowej z prawdziwego zdarzenia nie ma ! Miejsc, w których młodzież ma co robić też niewiele ... Stara Kop. - na uboczu, zła lokalizacja.

Dodaj komentarz

Chodziarstwo zaczęło się w Wałbrzychu

Jak się ''robi'' kulturę w mniejszych miastach?

Czy Księżna Daisy była w swoich czasach fajną ''laską''?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij