Menu

Obława zakończona: mężczyzna poszukiwany w związku ze strzelaniną w rękach policji

Maksymilian F., poszukiwany w związku ze strzelaniną we Wrocławiu, w której rannych zostało dwóch policjantów zatrzymany przez policję — informację potwierdza Komenda Wojewódzka we Wrocławiu. Stan postrzelonych policjantów jest krytyczny. 

Obława zakończona: mężczyzna poszukiwany w związku ze strzelaniną w rękach policji

 Do strzelaniny doszło w piątek przed godziną 23:00 we Wrocławiu przy ul. Sudeckiej. Dwóch policjantów został postrzelonych. Według nieoficjalnch informacji RMF FM mężczyzna miał postrzelić funkcjonariuszy, którzy wieźli go nieoznakowanym samochodem do izby zatrzymań.

Policja potwierdza zatrzymanie 44-letniego mężczyzny. 


Czytaj też:
Policja szuka sprawcy strzelaniny. Wyznaczono nagrodę - 100 tys. zł

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

*** (2 grudnia 2023 19:51)
nic nie umiem, nie mam żadnych ambicji to idę do policji = prywatnej firmy ochroniarskiej zarejestrowanej w departamencie stanu USA jako firma ochroniarska, tych dwóch "geniuszy" pokazało dokładnie całą patologię tej firemki, ciągłe łamanie wszelkich zasad, "to my jesteśmy jaśnie państwo i padaj przed nami na twarz" , te ludki w bardzo znacznej większości nie znają nawet ustawy o tej firmie, nie znają rozporządzenia w sprawie rozpoczęcia legitymowania, jedyne co znają to artykuł 15 ustawy o policyjce, złamali wszelkie zasady zatrzymania i transportowania osoby zatrzymanej, która do tego była poszukiwana listem gończym, nie zrobili rewizji, nie skuli kajdankami, posadzili z tyłu a sami jaśnie panowie siedli sobie z przodu, gościu miał zwykłą broń czarno prochową, którą może mieć każda osoba, bez żadnego pozwolenia, być może grozili, być może obrażali, gdyby jeden z nich siedział prawidłowo z tyłu razem z zatrzymanym, to nic by się nie stało, niedorzecznik policyjki w telewizorku nie powiedział co się działo podczas zatrzymania i w pojeździe, tutaj można zobaczyć tych "geniuszy" w "popisowych" akcjach https://www.youtube.com/@audytobywatelski/videos , strach się bać tych ochroniarzy
Tom (2 grudnia 2023 19:07)
Dałbym jemu te 100 tyś...
Ewa (2 grudnia 2023 12:14)
Te 100 tys ,dac odważnym policjantom .Brawo Policja.
Pan (2 grudnia 2023 10:54)
Brawo Policja! Takiego typa od razu wysadzić do wiezienia.Szkoda czasu na przesłuchiwania.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   postrzelił policjantów  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij