Menu

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania

Za nieco ponad tydzień będzie tu można jeździć na nartach. Grubość pokrywy śniegu na stoku na Dzikowcu rośnie. Armatki śnieżne pracują już czwarty dzień.

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania
Naśnieżanie stoku rozpoczęto we wtorek po godzinie 20:00. Na stoku pracuje 10 armatek śnieżnych. Jak mówił dyrektor boguszowskiego OSiR-u, jeśli warunki będą sprzyjać, już za półtora tygodnia narciarze będą mogli pojawić się na stoku. Wszystko jednak zależy czy utrzymają się niskie temperatury. Jak zapowiadają synoptycy, najbliższy tydzień będzie mroźny.
 
 
Przypomnijmy, że w tym roku nie będzie podwyżek — cena za wyciąg będzie taka sama jak w ubiegłym roku, Utrzymane zostaną również ceny kolejki linowej (ceny z sezonu letniego).
 
Po otwarciu stoku orczyk będzie czynny codziennie od godziny 9 do 21:00 z przerwą między 16:00 a 18:00 na przygotowanie stoku przez ratrak.

Czytaj też:
Naśnieżają Dzikowiec. Niedługo będziemy tu jeździć na nartachadm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sylwia (2 grudnia 2023 20:44)
Tłumy ludzi walą do Boguszowa żeby z połowy stoku sobie pojeździć. Studnia bez dna ten stok jak i cały osir
Zenek (2 grudnia 2023 19:29)
Roman to akurat przykład radosnych działań Urzędu Marszałkowskiego i Kolei Dolnośląskich. Pociągi w sezonie letnim były dwa i jeździły do końca wakacji. Teraz jest ładna i pusta stacja.
Psychiatra (2 grudnia 2023 18:33)
SAMO SIĘ NAŚNIEŻA A ONI NAŚNIEŻAJĄ
Roman (2 grudnia 2023 16:36)
Tak się podniecali przystanek kolejowy Dzikowiec i gówno nic tam nie dojeżdża

Dodaj komentarz

Dzikowiec  |   narty  |   stok  |   naśnieżanie  |   Boguszów Gorce  |   po sąsiedzku  |  

Boguszów-Gorce: wręczono stypendia sportowe

Boguszów: Sylwia Dąbrowska będzie walczyć o fotel burmistrza

Chcecie jechać na narty ? Na Dzikowcu jest śnieg

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij