Menu

Światełka na choince osobiście włączył Święty Mikołaj (FOTO/VIDEO)

To już tradycja, Mikołaj do Boguszowa-Gorc przyjechał ze strażakami z OSP Gorce w asyście pięknie udekorowanych lampkami samochodów. Porozmawiał z mieszkańcami i... włączył choinkowe światełka. Zobaczcie, jak pięknie wygląda choinka w boguszowskim rynku.

Światełka na choince osobiście włączył Święty Mikołaj (FOTO/VIDEO)
Elfy i strażacy rozdawali słodycze, a Święty Mikołaj rozmawiał z najmłodszymi mieszkańcami Boguszowa. To już kolejny rok z rzędu mieszkańcy spotykają się z Mikołajem, by ten uroczyście włączył lampki na wielkiej choince ustawionej na najwyżej położonym rynku w Polsce — właśnie w Boguszowie-Gorcach.
 
 
Mikołaj nie przyjechał swoimi saniami, tradycyjnie przywieźli go strażacy z OSP Gorce, którzy co roku organizują Mikołajową Paradę Strażaków. Mikołaj wjechał do rynku w asyście kilkunastu przyozdobionych światełkami wozów strażackich i quadów.  


Lampki na choince już się świecą... włączył je osobiście Święty Mikołaj ????Mikołajowa Parada zorganizowana przez OSP Gorce wjeżdża do boguszewskiego rynku.Mieszkańcy Boguszowa-Gorc spotkali się w rynku. Już za chwile przyjedzie tu Mikołaj, który włączy lampki na choince, która stanęła na najwyżej położonym rynku w Polsce.
opr. pos
foto: pos
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

taka prawda (4 grudnia 2023 10:37)
Cytuję użytkownika: JPRD
Święty Mikołaj był biskupem, a nie klaunem z reklamy napoju gazowanego.
A jezus nie ubierał choinki, która jest tradycją zaczerpniętą od niemieckich ewangelików, którzy zaadoptowali ją ze słowiańskich, pogańskich zwyczajów. Łyso ci ?
Zastawa stołowa (4 grudnia 2023 10:09)
Redaktorze !!! Czytaj co piszesz a napisałeś :święty Mikołaj rozmawiał z najmłodszymi mieszkańcami Boduszowa.Pytanie gdzie jest Boduszów.
Laura (4 grudnia 2023 9:56)
Najpiękniejsza choinka w regionie, a Parada Mikołajkowa to Wielka radocha dla dzieci.
Śniegowy paraliż (4 grudnia 2023 7:13)
A jak tam w Wałbrzychu? O ile Śnięty Romulus nie wyłączy oświetlenia, to choinki mamy w Żabim Pałacu,jakby coś.
Heniek (4 grudnia 2023 7:10)
Cytuję użytkownika: JPRD
Święty Mikołaj był biskupem, a nie klaunem z reklamy napoju gazowanego.
Tak jest.Mikołaj wygląda jak krasnal.Do znudzenia Święta Bożego Narodzenia określane są jako ," magia"
JPRD (3 grudnia 2023 22:19)
Święty Mikołaj był biskupem, a nie klaunem z reklamy napoju gazowanego.
Aga (3 grudnia 2023 22:06)
O jizus,sylwiana ;(

Dodaj komentarz

Boguszów Gorce  |   Po sąsiedzku  |   Mikołaj  |   choinka  |   zima  |  

Boguszów: Kurs samoobrony na Dzień Kobiet

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Sukcesy Wałbrzyskich Morsów na zlocie w Mielnie (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij