Menu

Utrudnienia na kolei - pociągi są opóźnione

Brak napięcia w stacji Wrocław Główny. Pociągi wyjeżdżające ze stacji Wrocław Główny mogą doznać opóźnień. Za utrudnienia przepraszamy - to komunikat Kolei Dolnośląskich. Zima daje sie we znaki również kolejarzom. 

Utrudnienia na kolei - pociągi są opóźnione

Na trasie Wrocław Główny - Brzeg Dolny - Wołów - Ścinawa - Głogów doszło do zerwania sieci trakcyjnej na odcinku Rzeszotary — Raszówka. Poranny pociąg Legnica - Głogów został odwołany na odcinku Rzeszotary — Głogów.

Awaria taboru - to pociąg relacji Legnica - Jaworzyna Śl. - Świdnica - Dzierżoniów Śl./Bielawa Zach. - Kłodzko. Opóźnienie porannego pociągu sięgnęło 45 minut.

Utrudnienia również na odcinku Jelenia Góra - Gryfów Śląski - tam uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza.

Wybierając sie w podróżsprawdzie alerty na stronie Kolei Dolnośląskich.

opr. adm
foto: KD
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Leśiu (13 grudnia 2023 16:44)
Nic nowego od kolej go jakiś dramat nic się nie zmienia jak byłem i wybierałem się gdzieś z rodzicami to zawsze praktycznie były przygody opóźnień itp minęło jakieś 25 lat i dalej nic się nie zmieniło. ????
***** *** (4 grudnia 2023 12:39)
PiSowskie koleje państwowe nie dają rady? Czekam na wPiSy PiSowskich trolli.

Dodaj komentarz

Gdzie jest pociąg Kolei Dolnośląskich? Zobaczysz w aplikacji Google...

Prawie 2 mln. pasażerów w miesiąc - rekordowy styczeń w Kolejach...

Top 5 tras Kolei Dolnośląskich w regionie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij