Menu

Nie żyje Marek Henczka

Zmarł Marek Henczka, nauczyciel, prezes Wałbrzyskiego Klubu Biegacza ,,Podzamcze" i przede wszystkim propagator sportu.

Nie żyje Marek Henczka
Marek Henczka  był między innymi kolarzem i biegaczem. Kochał sport i zarażał nim  młodzież. Był nauczycielem wychowania fizycznego w PSP nr 6 w Wałbrzychu, jak również animatorem sportu i życia społeczno- kulturalnego w Wałbrzychu i regionie. 


Pożegnanie Marka Henczki - 7 grudnia. O godzinie 14:30 msza w kościele św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu. Pogrzeb po mszy świętej na cmentarzu komunalnym przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu.

adm
foto: WBK Idol Podzamcze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

maju (7 grudnia 2023 10:42)
Kolejna ofiara szprycy covidowej.
Marcin (5 grudnia 2023 16:15)
Był moim wychowcą od 5 do 7 klasy fantastyczny człowiek... Panie Marku do zobaczenia gdzieś tam kiedyś...
Magdalena (5 grudnia 2023 11:20)
Niesamowite zajęcia WF i SKS... minęło tyle lat a i tak je pamiętam. Najlepszy nauczyciel jakiego znałam... Nie Marku. Kiedyś pobiegamy razem... Spoczywaj w pokoju...
Moan (5 grudnia 2023 9:11)
[*]
P.L (5 grudnia 2023 6:53)
Odszedł najlepszy nauczyciel wychowania fizycznego ???? Wielkie wyrazy współczucia dla całej rodziny ????
Marek (4 grudnia 2023 21:42)
Żal , już nigdy nie zobaczę jego pleców w czasie każdego biegu w których braliśmy udział . Rodzinie składam głębokie i szczerze wyrazu współczucie
Marek Borowy (4 grudnia 2023 21:21)
Marku , miałem wielkie szczęście móc poznać Ciebie , teraz inni będą mieli szczęście poznać Ciebie.
K.M (4 grudnia 2023 21:06)
Wspaniały kolega z pracy. Niezwykły nauczyciel.
Damian (4 grudnia 2023 20:44)
Miał wielkie serce do wszystkich
Spec (4 grudnia 2023 20:17)
Cytuję użytkownika: Piotrek
Pamietam czasy szkoly podstawowej.Pan Marek zabieral nas swoich uczniow na wycieczki rowerowe po walbrzychu i okolicy.to on zarazil mnie miloscia do roweru i ta pasja trwa juz ponad 30 lat. Niech spoczywa w pokoju.
Dokładnie też uczestniczyłem w tych wycieczkach dobre czasy wspaniały człowiek niech mu ziemia lekka będzie
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij