Menu

Na Placu Grunwaldzkim stanęła choinka (FOTO/VIDEO)

Poszło szybko i bez problemów — na Placu Grunwaldzkim stanęła wielka choinka. Zniknęła natomiast wielka czerwona bombka... A już dziś (środa 6 grudnia) o godzinie 16:00 włączone zostaną lampki świąteczne na choince w Rynku.

Na Placu Grunwaldzkim stanęła choinka (FOTO/VIDEO)


foto plr/adm
redalcka@walbrzych24.com

Komentarze

Rumburak (6 grudnia 2023 15:08)
Cytuję użytkownika: Erektor Wałbrzyski
Stanęła choinka, stanęły autobusy, stanął rynek, stanął wywóz śmieci, stanął rozwój miasta, stanął wywóz gratów z chaty, stanął komunieSTOPowi i stanął Szelemejowi.
Takie czary tylko w Wałbrzychu
kasia (6 grudnia 2023 14:51)
co roku takie same ozdoby w tych samych miejscach.
***** *** (6 grudnia 2023 13:41)
Cytuję użytkownika: On
,,połowa tych co teraz siedzą za nasze w sejmie z ramienia Po- jebanych,,to PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ powinna osadzić w więzieniu ,na czele z hitlerowcem,,koniem,i tym od gazu w kuchence,,Ta ich niemoc przez 8 lat ,,to ich pogrążyła,,A szkoda ,,bo teraz to wszystko pod hitlerowców z berlina,,,
Głosowanie nad projektem dot. obniżenia cen gazu, prądu itd na sali nie ma kaczyńskiego? Gdzie był starszy bezdzietny poseł? Czyżby zatrzymał go tel ze wschodu? Za co my mu płacimy, nie masz starcze siły pracować odejdź na emeryturę.
On (6 grudnia 2023 13:18)
,,połowa tych co teraz siedzą za nasze w sejmie z ramienia Po- jebanych,,to PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ powinna osadzić w więzieniu ,na czele z hitlerowcem,,koniem,i tym od gazu w kuchence,,Ta ich niemoc przez 8 lat ,,to ich pogrążyła,,A szkoda ,,bo teraz to wszystko pod hitlerowców z berlina,,,
Ojciec Tadeusz (6 grudnia 2023 12:44)
Szybko i bez problemów. Karkołomny wyczyn,amerykanie mogli by się od nas uczyć, oni nie potrafią nawet porządnie wysyłać rakiety w kosmos
Podzamczanin (6 grudnia 2023 11:46)
Kolejny szpic jak na czapce krasnala. Z choinka niewiele ma wspólnego. Nie wiecie jak wygląda choinka?

Dodaj komentarz

choinka  |   swięta  |   Boże Narodzenie  |   Plac Grunwaldzki  |  

I po świątach, i po choince...

Poświąteczna zbiórka choinek

Skromna szopka w Świdnicy (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij