Menu

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Jeden ze strażaków, który uległ wypadkowi podczas gaszenia pożaru w powiecie kamiennogórskim pilnie potrzebuje krwi. Zgłosić się można do dowolnej stacji krwiodawstwa.

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Przypominamy, że czterech strażaków zostało rannych podczas akcji gaśniczej w miejscowości Błażkowa w gminie Lubawka. Zawaliła się na nich ściana budynku. W zdarzeniu ucierpiało dwóch strażaków z PSP w Kamiennej Górze i dwóch z OSP Lubawka. Jeden z kamiennogórskich funkcjonariuszy, który przebywa w wałbrzyskim szpitalu pilnie potrzebuje krwi, grupa nie ma znaczenia. Zgłosić się można do dowolnej stacji krwiodawstwa, ale należy podać szczegółowy cel: KAMIL TYLUTKI, Specjalistyczny Szpial im. dr Alfreda Sokołowskiego.

 

 

Przypominamy, że wałbrzyskie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mieści się przy ul. Chrobrego 31. Godziny rejestracji Dawców do oddania krwi:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 7:00-13:30
czwartek: 6:00-13:30
pierwsza sobota miesiąca: 8:00-12:00

opr.plr
foto: PSP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   lubawka  |   wałbrzych  |   straż pożarna  |   112  |   strażak  |   pożar  |   krew  |   krwiodawstwo  |   rckik  |  

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij