Menu

Walki w oktagonie już w piątek w Aqua Zdroju

Gala MMA Contender Fight Night już w najbliższy piątek rozgrzeje wałbrzyska publiczność widowiskowymi pojedynkami w klatce. Z przyczyn losowych na swojego oponenta nadal czeka bohater walki wieczoru Dawid Romański.

Walki w oktagonie już w piątek w Aqua Zdroju
Przypominamy, że Wałbrzych gościł już galę pod szyldem Contender Fight Night w październiku 2021 roku i spotkała się ona z entuzjastycznym odbiorem wśród wałbrzyskich kibiców. Po dwuletniej przerwie i imprezach organizowanych w różnych miastach w Polsce, ponownie areną zmagań wojowników w oktagonie będzie Aqua Zdrój. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to wielkie widowisko sportowe, bo nasz obiekt świetnie się do tego nadaje. Po raz pierwszy galę CFN będzie transmitowała na żywo duża stacja telewizyjna.
 
- To jest prawdopodobnie najnowocześniejszy tego typu obiekt na Dolnym Śląsku, tak wynika z naszego rozeznania. Kiedy przyjechali przedstawiciele Polsatu na wizję lokalną, to stwierdzili, że to genialny obiekt. Mają gdzie przyłączyć wozy transmisyjne, jest hotel i gastronomia w jednym miejscu, dobrze rozplanowane wejścia i wyjścia. Technicznie pod kątem infrastruktury Aqua Zdrój jest super miejscem. Wałbrzych ma ogromny potencjał dzięki temu obiektowi, dlatego warto się tu pokazywać, zachęcać lokalne firmy, włodarzy, żeby w tym uczestniczyli - mówi Paweł Oleksy, organizator Contender Fight Night.
 
 
W walce wieczoru na pewno wystąpi Dawid Romański, ale w ostatniej chwili kontuzje wyeliminowały zarówno pierwotnie zapowiadanego Michała Oleksy, jak i ogłoszonego już zastępcę Kenana Jafarli. Organizatorzy intensywnie pracują nad zaproszeniem kolejnego rywala. Nastąpiła także zmiana w drugiej głównej walce i z Arturem Gałeckim zamiast Łukasza Grądzkiego zmierzy się Rafał Marczuk. Będziemy mieli też okazję zobaczyć starcie pań. W jedynej walce kobiecej spotkają się Małgorzata Popowicz i Magdalena Giec. Obecnie karta walk prezentuje się następująco:
 
 
Przedsmak sportowych emocji będzie można poczuć podczas oficjalnego ważenia, które zaplanowano w czwartek o godzinie 18:00 w Aqua Zdroju. Wstęp wolny.
 
Gala startuje w piątek 8 grudnia o godzinie 18:30. Otwarcie bram dla kibiców nastąpi około godziny 17:30. Więcej o wydarzeniu posłuchacie w Podcaście Dzień Dobry Wałbrzych. Bilety dostępne są TUTAJ.
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Miasto patoli (8 grudnia 2023 19:31)
Miasto patoli
nb (7 grudnia 2023 14:25)
Romek dba o rozrywkę dla wyborców.
benk (7 grudnia 2023 10:15)
Tylko kibicom.
Roman (7 grudnia 2023 9:56)
I komu to potrzebne?

Dodaj komentarz

sport  |   mma  |   mieszane sztuki walki  |   contender fight night  |   cfn  |   oktagon  |  

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

To będą największe imprezy sportowe w tym roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij