Menu

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni to wyjątkowe święto dla dzieci z wałbrzyskich szkół. To magiczne wydarzenie, które łączy edukację z radością świątecznego czasu. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni
W Starej Kopalno odbywają się zajęcia i propozycje animacji z Mikołajem dla dzieci z Wałbrzyskich szkół.
 
 
Wśród propozycji od Starej Kopalni oprócz spotkania z Mikołajek i elfami znalazły się m.in. „Łańcuchowy zawrót głowy”, czy „Górnicze Bombki”, które odbędą się w małym centrum nauki SOWA. Natomiast w hali Kuźni dzieci wezmą udział w zajęciach „Święty Mikołaj wśród górników. Patroni przemysłu.”. Nie zabraknie również spaceru w poszukiwaniu słodkich górniczych skarbów w czeluściach podziemi. 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

gorniczy  |   mikolaj  |   stara  |   koaplnia  |   walbrzych  |   informacje wydarzenia  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij