Menu

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Choinka w wałbrzyskim Rynku rozbłysła, a świąteczne iluminacje rozświetliły całe miasto. Dzieci spotkały się z Świętym Mikołajem i prezydentem Wałbrzycha, który rozdawał cukierki. 

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Ozdobiono m.in środmiejskie fontanny, lampy i "pocztówkę" znajdującą się na Placu Magistrackim. Zobacz zdjęcia i film.

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hehehe (7 grudnia 2023 17:17)
Nad wszystkim czuwa gospodarz domu.
wizu (7 grudnia 2023 17:12)
Za ten prąd choinkowy zapłacą mieszkańcy sąsiednich kamienic zapewne bo te chore miasto to bankrut totalny...
Józek (7 grudnia 2023 12:13)
Do przywódcy postępowego świata, towarzysza Stalina podbiegają dzieci. Ten głaszcze jebpo główkach, rozdaje cukierki ...
Beta (7 grudnia 2023 11:48)
Cytuję użytkownika: Jojneh
A ciemny wałbrzyski plebs uradowany. Zrzednie wam mina gdy przyjdzie spłacać długi
Nie przyjdzie, bo dług już jest spłacany - na bieżąco.
Jojneh (7 grudnia 2023 11:40)
A ciemny wałbrzyski plebs uradowany. Zrzednie wam mina gdy przyjdzie spłacać długi
benk (7 grudnia 2023 9:49)
"On" w swoim mniemaniu jest nieomylny, ale znana na świecie i w naszej galaktyce słynna sowiecka psychiatria "zna nie takie przypadki".
Ana (7 grudnia 2023 9:45)
A tyle się mówi dzieciom, żeby nie brać słodyczy od nieznajomych! Ot i cała lekcja w błoto. A poza tym to cukier psuje zęby.
benk (7 grudnia 2023 9:41)
"On" w swoim mniemaniu jest nieomylny, ale znana na świecie i w naszej galaktyce słynna sowiecka psychiatria "zna nie takie przypadki".
asz (7 grudnia 2023 7:20)
Tylko jedna słuszna szkoła była?
Felek (7 grudnia 2023 7:06)
Cytuję użytkownika: Pedzlowy
Lepiej by łopaty i worki z piaskiem rozdawal
Dzieci stały w śniegu i wodzie.Impreza trwała 15 minut.Po ściągali uczniów ze wszystkich szkół,angażując nauczycieli i rodzicow.Atrakcja jak cholera..
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

choinka  |   swieta  |   walbrzych  |   rynek  |   prezydent  |   dzieci  |   iluminacje  |   ozdoby  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij