Menu

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

Może stracić prawo jazdy dożywotnio i pójść do więzienia. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 41-latka, który ma trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami.


 

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

41-latek został zatrzymany dziś (czwartek, 7 grudnia) około godziny 11:00 na ul. Andersa na Białym Kamieniu.

- Mundurowi rozpoznali mężczyznę, gdyż blisko trzy tygodnie temu już go kontrolowali, kiedy jechał samochodem dostawczym ul. 11 listopada na Starym Zdrój.- informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Wałbrzyszanin ponownie jechał bez prawa jazdy. Funkcjonariusze ustalili, że różnymi wyrokami Sądu Rejonowego w Wałbrzychu z 2021 i 2022 roku posiada łącznie trzy aktywne do czerwca 2026 roku zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

- 41-latek musi się liczyć z dożywotnim zakazem kierowania. Być może jednak w takim przypadku, przez notoryczne łamanie przepisów przez wałbrzyszanina, sąd skaże go na karę pozbawienia wolności. - dodaje komisarz Marcin Świeży.

adm
foto: ilustracyjne, walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bambolea (10 grudnia 2023 8:21)
To pewnie słynny korek Sebastian K. ???? Nie ma się co dziwić jak on utrzymuje się z jeżdżenia po złom. Z tego zyje. To jest korek wiec do innej pracy go nie wezmą chyba ze do sprzątania ulic.
benk (8 grudnia 2023 13:40)
Chciał pewnie odwiedzić jednego eksperta od kultury ze Starej Kopalni z PO ps "Promilek" i ruszył jego trasą, ale niekulturalna policja jednak go zatrzymała kuluralnie, bo skutecznie.
Jonasz (8 grudnia 2023 11:37)
Bla bla bla. Jeszcze nie słyszałem żeby jakiś poszedł siedzieć. Musi kogoś zabić i dopiero. Takie prawo. Jeździj dalej chłopcze. Może trafisz corke/syna sedziego
posterunkowy (8 grudnia 2023 0:31)
Cytuję użytkownika: agent tomek
Cytuję użytkownika: ***** ***
Za 4 dni kończy się w Polsce kaczyzm. Jego wyznawcom, życzę spokoju u swoich czyli na wschodzie Europy.
jesltes lobbysta niemieckim?
Kapitan z tonącego okrętu powinien zejść ostatni, ale nie generał szymczyk. Widzicie policjanci on będzie brał emeryturę, a wy będziecie się musieli tłumaczyć za swoje zachowanie. Kobiety są pamiętliwe.
agent tomek (8 grudnia 2023 0:02)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Za 4 dni kończy się w Polsce kaczyzm. Jego wyznawcom, życzę spokoju u swoich czyli na wschodzie Europy.
jesltes lobbysta niemieckim?
Kedar (7 grudnia 2023 20:31)
Cytuję użytkownika: Michał
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj jest pełno osób łamiących przepisy.W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Ty psychol zmień płytę
Ty już tyrasz jako niewolnik u Niemca więc nie namawiaj innych żeby byli niewolnikami u Niemca
Dziadzia 70 (7 grudnia 2023 16:21)
Starsi kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Przedstawiciele państw członkowskich UE odrzucili pomysł wysyłania seniorów na obowiązkowe badania lekarskie po ukończeniu 70. roku życia. Propozycja, która znalazła się pierwotnie w procedowanym obecnie projekcie czwartej dyrektywy w sprawie praw jazdy, najprawdopodobniej trafi do kosza. Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/przepisy-drogowe/news-obowiazkowe-badania-dla-starszych-kierowcow-wazna-decyzja-ue,nId,7195114#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Analityk miejski (7 grudnia 2023 15:52)
A jakby miał 17 zakazów to co?
Gienek (7 grudnia 2023 15:42)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Za 4 dni kończy się w Polsce kaczyzm. Jego wyznawcom, życzę spokoju u swoich czyli na wschodzie Europy.
Za cztery dni nie będziesz miał się czym wysrac!Nie wspomne o " jabolach" po których mózg juz masz skasowany.
***** *** (7 grudnia 2023 15:36)
Za 4 dni kończy się w Polsce kaczyzm. Jego wyznawcom, życzę spokoju u swoich czyli na wschodzie Europy.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   prawo jazdy  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij