Menu

Stary Zdrój: Około 130 dzieci dostało paczki

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 4 im. Gwarków Dolnośląskich rozdano prezenty. Impreza została zorganizowana zarówno z okazji Mikołajek, jak i Barbórki. Dla najmłodszych zagrał Dj. Było dużo zabawy i tańców. 

Stary Zdrój: Około 130 dzieci dostało paczki

Imprezę zorganizował RWS Stary Zdrój. Wśród gości byli m.in prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej, posłąnka Sylwia Bielawska i kierowca rajdowy Bartłomiej Madziara. 

- W paczkach było dużo słodyczy, zabawki. Paczki były dosyć bogate. Było ich 130 i wszystkie dzieci je dostały. - mówi radny Anatol Szpur. 

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieszkanka (11 grudnia 2023 19:24)
Fajna inicjatywa tylko szkoda ze są to paczki tylko dla swoich a nie koniecznie tych z bardziej potrzebujących rodzin .Co roku te same osoby
Polska onuca (9 grudnia 2023 9:26)
Cytuję użytkownika: murzyn
dużo tam kolorowych bachorów. To jakieś pamiętniki z wakacji czy po barbórce jeszcze tacy uj3b@ni ?
Efekty gościnności polek.Rowniez między nogami.
murzyn (8 grudnia 2023 23:41)
dużo tam kolorowych bachorów. To jakieś pamiętniki z wakacji czy po barbórce jeszcze tacy uj3b@ni ?
Felek (8 grudnia 2023 18:18)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Dziadek Mróz Roman awet się nie zająknął w sprawie totalnej porażki z odśnieżaniem.Ale do gwiazdorzenia z Bigosiarką jest zawsze pierwszy.
Na trudne tematy się nie rozmawia.Podobnie to robi ten z wilczymi galami.
Roman 500 000 (8 grudnia 2023 18:10)
Dziadek Mróz Roman awet się nie zająknął w sprawie totalnej porażki z odśnieżaniem.Ale do gwiazdorzenia z Bigosiarką jest zawsze pierwszy.
Fajny (8 grudnia 2023 18:02)
fajne :)

Dodaj komentarz

dzieci  |   paczki  |   stary  |   zdroj  |   walbrzych  |   prezenty  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij