Menu

Nagrają płytę i zapowiadają teledysk

Sukcesem zakończyła się zbiórka funduszy na nagranie trzeciego albumu zespołu SILENTlive. Muzycy już zapowiadają nagranie teledysku do jednego z singli, a do udziału w nagraniach zapraszają wszystkich fanów, którzy wsparli zrzutkę.

Nagrają płytę i zapowiadają teledysk
Zespół, który formalnie istnieje od 2008 roku ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - wydany w 2015 roku "Treści do wolności Waszego umysłu" i "CZARNY ŻÓŁTY BIAŁY" z 2018 roku. Muzycy cały czas koncertują i pracują nad nowym materiałem. W tym roku zdecydowali, że mają go wystarczająco dużo, by przystąpić do produkcji trzeciego krążka. O wsparcie poprosili swoich fanów i zbierali fundusze na portalu zrzutka.pl.
 
- Bez Waszej pomocy nie uda się zarejestrować i wydać naszego trzeciego albumu. Od ponad 15 lat nieprzerwanie byliście razem z nami i to dzięki Wam kapela praktycznie w niezmienionym składzie funkcjonuje od 2008 roku. Tym razem planujemy nagrać i wydać w 500 egzemplarzach formatu CD trzeci studyjny album. Wstępnie zaaranżowanych mamy już 8 utworów, które znajdą się na krążku. Przykładowe robocze tytuły to: Put in out, El Klasiko, W poszukiwaniu absolutu, Hinduski rok, Różowa pantera, Zagrajmy w berka, czy też Dom wariatów - czytamy w opisie zbiórki.
 
 
Kilka dni temu SILENTlive poinformował na swoim Facebooku, że zbiórka zakończyła się sukcesem.
 
 
- Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy 8 tysięcy złotych, które były nam potrzebne na nagranie trzeciego studyjnego albumu. Uwaga! Jeżeli chcieliście nas wesprzeć, a nie zdążyliście, to każda kolejna złotówka, którą wpłacicie, wykorzystana zostanie na nagranie teledysku promującego do jednego z wybranych singli. No i tu niespodzianka. Chcielibyśmy, aby ci, którzy nas wsparli lub wesprą - a sami będą dysponowali czasem - zagrali w tym teledysku. Jeszcze raz serdecznie każdemu, kto nas wsparł i jeszcze wesprze, serdecznie dziękujemy! - czytamy na stronie zespołu.
 
 
Zespół niezwłocznie przystąpił do pracy w studio. W pierwszej kolejności zarejestrowano ścieżki gitary basowej. Postępy możecie śledzić na Facebooku.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / SILENTlive
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

muzyka  |   kultura  |   silentlive  |   zrzutka  |   nagranie albumu  |  

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Zamek Książ poszukuje młodych muzyków

Koncert: Piwnica pod Baranami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij