Menu

Złodziejka buszowała w damskich szatniach

37-letnia mieszkanka Jaworzyny Śląskiej wpadła na pomysł, że przyjedzie do naszego miasta na tzw. gościnne występy. Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiła się w Wałbrzychu z podręczną torebką, śrubokrętem, latarką i szczypcami i odwiedziła kilka miejsc gdzie pojawia się na co dzień dużo ludzi i włamywała się do szafek w szatniach. Nie była przy tym zbyt skuteczna.

Złodziejka buszowała w damskich szatniach
37-letnia mieszkanka Jaworzyny Śl. 27 listopada przyjechała do Wałbrzycha z zamiarem kradzieży. Najpierw pojawiła się na zajęciach jogi, a później w jednej ze szkół tańca, ale w tych dwóch miejscach nie udało jej się niczego ukraść, gdyż uczestnicy zajęć w szatniach nie zostawili niczego wartościowego.
 
Następnie kobieta pod pretekstem poszukiwania pracy odwiedziła jedno z wałbrzyskich przedsiębiorstw. Pod pretekstem udania się do toalety, również odwiedziła damską szatnię. Tam przy użyciu podręcznych narzędzi włamała się do kilku szafek pracowniczych. W jednej z nich było 200 złotych, które zabrała i wyszła z firmy.
 
 
Policjanci w toku przeprowadzonego przeszukania mieszkania należącego do kobiety znaleźli w jednym z pomieszczeń, poza podręcznymi torebkami i narzędziami służącymi do włamań, zawiniątko z białym proszkiem. Po przebadaniu u technika kryminalistyki potwierdziło się, że była to amfetamina.
 
37-latka przyznała się do popełnienia przestępstw i złożyła wyjaśnienia. Kobiecie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. O jej losie zadecyduje sąd.
 
opr.plr
foto: ilustracyjne / Adobe Firefly AI
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

czarna macica (9 grudnia 2023 18:41)
Gdyby buszowała w męskich szatniach byłaby niewinna.
Pan (9 grudnia 2023 13:20)
Może w końcu tych złodziei będziemy mogli zobaczyc na zdjęciach.Pokazac te patologiczne mordy.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   złodziejka  |   kradzież  |   szatnia  |   szafki  |  

Zdewastował domek dla dzieci 45-latkowi grozi 5 lat więzienia

Uszkodzona rura z gazem na Nowym Mieście. Ewakuacja mieszkańców

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij