Menu

63-letnia kobieta zginęła w płomieniach

63-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w Marcinowicach pod Świdnicą. Ciało kobiety znaleźli strażacy podczas dogaszania pożaru.

 

63-letnia kobieta zginęła w płomieniach

Do pożaru doszło w sobotę (9 grudnia) przed godziną 13:00. Płonął dom w Marcinowicach. Podczas dogaszania pożaru, strażacy znaleźli częściowo zwęglone ciało 63-letniej kobiety.

- Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu fizykochemii, pożarnictwa. Te ustalenia nie wskazują na działanie osób trzecich, dlatego też wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania pożaru ze skutkiem śmiertelnym. Wstępnie nie można wykluczyć, że przyczyną tego zdarzenia mogło być niewłaściwe obchodzenie się z ogniem — mówi prokurator Marek Rusin z prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Aga (11 grudnia 2023 20:51)
Cytuję użytkownika: benk
Czy ta kobieta, to teściowa??
Debil
benk (11 grudnia 2023 14:08)
Czy ta kobieta, to teściowa??

Dodaj komentarz

Marciniwice  |   Świdnica  |   112  |   pożar  |   policja  |   prokuratura  |   straz pożarna  |  

Zdewastował domek dla dzieci 45-latkowi grozi 5 lat więzienia

Uszkodzona rura z gazem na Nowym Mieście. Ewakuacja mieszkańców

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij