Menu

Jak się ''robi'' kulturę w mniejszych miastach?

Czy w szkołach powinna być obowiązkowa lekcja-wizyta w teatrze lub filharmonii? W jaki sposób Krystyna Giżowska czy Marcin Daniec trafili do Boguszowa-Gorc? Jaki był jego "pierwszy raz" z WOŚP? - Z Markiem Dańczakiem, dyrektorem Centrum Kultury - Biblioteki Miejskiej w Boguszowie-Gorcach rozmawia Marek Szeles.

Jak się ''robi'' kulturę w mniejszych miastach?

Komentarze

ji (27 stycznia 2024 18:07)
Cytuję użytkownika: Zdziwiony
Myślę ,że nie.Jak już wizyta 10-cio minutowa,po tym czasie młodzi i tak włączą swoje smartfony
a dorośli- swoje telewizory.
Pola (27 stycznia 2024 16:03)
Jak za darmo to tak
Zdziwiony (27 stycznia 2024 0:14)
Myślę ,że nie.Jak już wizyta 10-cio minutowa,po tym czasie młodzi i tak włączą swoje smartfony

Dodaj komentarz

rozmowa  |   podcast  |   walbrzych  |   boguszow-gorce  |   w24  |   walbrzych24com  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij