Menu

Gość Dnia - Paweł Mazur

- Nie wyobrażam sobie, aby liderem listy Trzeciej Drogi z Wałbrzycha do sejmiku dolnośląskiego był ktoś inny niż przedstawiciel PSL - wiceminister infrastruktury Paweł Gancarz - mówi Paweł Mazur, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim. Jak ujawnia Mazur, ludowcy nie będą wystawiać własnych kandydatów na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu wałbrzyskiego oraz kontrkandydata dla Romana Szełemeja w Wałbrzychu.
Gość Dnia - Paweł Mazur

red
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

WYBORCA (9 lutego 2024 22:31)
Znowu traktują ludzi jak idiotów. Miała być Trzecia Droga - ani PiS, ani PO, a jest bagno, byle się dorwać do koryta. Za kilka stołków sprzedadzą własną matkę.
Bodo (2 lutego 2024 15:09)
Brawo panie Pawle.
Jerzy Jacek Pilchowski (31 stycznia 2024 22:05)
Czyli zaczyna się tutaj wojna pomiędzy ludźmi Hołowni i ZSL-em.
Andzej (31 stycznia 2024 21:52)
Goncie tą bandę z Solidarnej ogarnęli starostwo a mąż wice tej Frankowskiej w Nadlesnictwie „karierę” robi z kierowcy stał się księgowym . Tam też obsiedli wszystko jak muchy gowno.

Dodaj komentarz

gosc  |   dnia  |   pawel  |   mazur  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Gość Dnia - Kamil Orpel

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij