Menu

Pewna wygrana Górnika.

Biało-niebiescy na fotelu lidera  Pekao S.A. 1 Ligi - Górnik Zamek Książ Wałbrzych pewnie zwycięża z Decką Peplin 84:56 w hali wałbrzyskiego Aqua Zdroju. 

 
Pewna wygrana Górnika.
Niespoedzianki nie było. W pierwszej kwarcie Górnik wyskoczył na prowadzenie 26:13,. Po wyrównanej drugiej kwarcie (16:15), pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 42:28. Trzecią kwartę biało-niebiescy wygrali 3 punktami, czwartą zwyciężyli 11 punktami, ustalając wynik na 84:56.
 
 
Dla Górnika po 10 punktów zdobyli Niedźwiedzki, Jabóbczyk, Góreńczyk, Durski, Kowalenko i Pabian. 8 punktów Margiciok, po 4 punkty Wilk, Han, Dawdo i Mindowicz. Dla Decki 14 punktów Devic, po 10 Sadło, Janik i Kądel, po 5 Sączewski i Konopatzki
2 punkty Janiec.
adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zbyszek (4 lutego 2024 13:08)
Zwykla wiocha z tego gurnika
petr (3 lutego 2024 23:34)
poprawcie literówki
Niezależny 99 (3 lutego 2024 20:35)
Goenim to dno. Do likwidacji

Dodaj komentarz

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

To będą największe imprezy sportowe w tym roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij