Menu

Gość Dnia - Mirosław Lech

- Nie będę ponownie kandydował na wójta. Gminę zostawiam młodszym, popieram Tomasza Fąkę - mówi Mirosław Lech, wójt Starych Bogaczowic, lider powiatowego komitetu  "Powiat dla gmin", który walczyć będzie o zwycięstwo w wyborach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

Gość Dnia - Mirosław Lech

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

antyunia (11 lutego 2024 10:05)
Poprę ale tylko kandydata z Konfederaci , dlatego że tylko oni dbają o obywateli Polski .

Dodaj komentarz

gość dnia  |   mirosław lech  |   stare bogaczowice  |   wybory  |   rada powiatu  |   powiat wałbrzyski  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Wypadek na trasie Struga-Stare Bogaczowice. Kierowca w szpitalu

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij