Menu

Zabawa w chowanego... z policją

Jeden schował się w łóżku, drugi przygotował otwór w suficie mieszkania, by uciec, gdy "odwiedzą" go mundurowi. Kolejny uciekł... na drzewo. Sprawdzamy, pomysłowość poszukiwanych przez policję.

Zabawa w chowanego... z policją

Zatrzymany w Boguszowie-Gorcach przy ul. Różanej. 55-latek był poszukiwany przez sąd. Miał odbyć karę dwóch lat więzienia za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna liczył, że policjanci nie zauważą go zwiniętego na łóżku i przykrytego sporej wielkości kożuchem. Boguszowianin trafił do aresztu w Świdnicy.

Kolejny z zatrzymanych ukrył się na dziecięcym łóżku pod pościelą i zabawkami swoich córek. Kiedy jego kryjówka została odkryta przez mundurowych, rzucił się na nich, wyzywał ipróbował ich pobić. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Zatrzymany to 44-latek z Lubina, wpadł po tym, jak pijany wywołał awanturę w domu.

43-letni mieszkaniec Wałbrzycha był skazany na osiem lat więzienia za kradzieże z włamaniami. Ukrywający się przed mundurowymi mężczyzna był bardzo pomysłowy. W mieszkaniu przy ul. Kościuszki przygotował sobie otwór w suficie i licząc, że policjanci się nie zorientują, próbował ukryć się  przed nimi  na strychu budynku.

 

 

Złotoryjscy kryminalni zatrzymali z kolei 46-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna był niezwykle zdeterminowany by nie dać złapać się policji. Gdy funkcjonariusze namierzyli go w miejscu zamieszkania, zdecydował się na niezwykle ryzykowne działanie. Uciekając przed policjantami, wszedł na dach domu mieszkalnego, a następnie na... drzewo. Gdy zauważył, że ucieczka nie ma sensu — zszedł z drzewa na ziemię, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

adm
foto: Policja
rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Szeryf (17 lutego 2024 12:29)
W pomarańczowej i odblaskowej kurtce chciał się ukryć. Idiota ;-)
Tomek Redaktor (12 lutego 2024 8:38)
Polonista się znalazł korzystający z MOPS.
no to hips (12 lutego 2024 8:26)
Cytuję użytkownika: Misiek
Analfabeci z redakcji znowu coś spłodzili.... Błąd goni błąd
No ale co ty się dziwisz. Redagują to dzieci z podstawówki.
Misiek (11 lutego 2024 17:52)
Analfabeci z redakcji znowu coś spłodzili.... Błąd goni błąd

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwani  |  

Zdewastował domek dla dzieci 45-latkowi grozi 5 lat więzienia

Uszkodzona rura z gazem na Nowym Mieście. Ewakuacja mieszkańców

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij