Menu

Gość Dnia - Stanisław Jurcewicz

- Nowy sejmik dolnośląski będzie musiał pilnie zająć się sprawą odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju po pożarze  - przyznaje radny Stanisław Jurcewicz, były senator, były przewodniczący sejmiku (Trzecia Droga - Polska 2050).

Gość Dnia - Stanisław Jurcewicz

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

xoxo (13 lutego 2024 1:46)
Ten się uaktywnia przed wyborami...następny pasożyt z PO
p (12 lutego 2024 11:09)
trzecia droga czyli tuskowy sped porzytecznych idiotow i debili pod wodza pacana
Stefek (9 lutego 2024 8:40)
Jesli znasz przyczyny tajemniczy Don Pedro to napisz a nie wprowadzaj teorii spiskowych
On (8 lutego 2024 19:05)
,, podajcie przyczynę pożaru,, którą zna każdy pracownik łazienek,,,,tylko tą prawdziwą

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij