Menu

Co z drogami od Ronda Wałbrzyskich Twórców?

Czy zostanie zbudowana droga od Ronda Wałbrzyskich Twórców na ulicy Wysockiego w stronę Galerii Victoria? Na realizację czeka również droga w przeciwnym kierunku. Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej odpowiada na pytania. 

Co z drogami od Ronda Wałbrzyskich Twórców?
Podczas czatu z Prezydentem Wałbrzycha padło pytanie dotycącej drogi prowadzącej od Ronda Wałbrzyskich Twórców w kierunku Galerii Victoria. 
 
- To jest droga jakby na zapleczu Galerii Victoria wzdłuż potoku Sobięcinka. Pomiędzy galerią a skarpą osadnika dawnej Kopalni Thorez. Chcę powiedzieć, że ta droga była planowana i jest przygotowywana. Nawet są zarysy projektu. Galeria Victoria w momencie budowania (14 lat temu) podpisała porozumienie z miastem, że będzie w tym partycypować. To porozumienie nie jest do tej pory realizowane. Chcielibyśmy do tego wrócić. Mamy różny pogląd z właścicielem dotyczący tego, ile powinniśmy za budowę tej drogi zapłacić, a ile Galeria. Moim zdaniem interes jest wspólny. Niemniej muszę powiedzieć, że pilniejszych potrzeb drogowych jest więcej. Nie jest to projekt do zrealizowania w pierwszej kolejności. Pewnie prędzej czy później będziemy tę drogę realizować. Podobnie jak drugi zjazd w druga stronę w kierunku miejsca, gdzie powstanie centrum handlowe - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
 
 
 
foto: google
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Mariusz (12 lutego 2024 8:54)
Szkoda, że Galeria Victoria działa już 15 lat a do tej pory nie poradzono sobie z bezproblemowym wyjazdem z jej podziemnego parkingu. Ta niedorobiona droga od ronda do galerii też wpisuje się w cały obraz nieudacznictwa władz Wałbrzycha.
Iskra (12 lutego 2024 7:25)
Cytuję użytkownika: inż. A. Partacz
A pstrągów w Szczawniku też nie ma. Kiedy zarybianie?
Znam takiego,który ma kiełbie-we łbie.Pewnie też go znasz.
Bam bam (12 lutego 2024 7:09)
Cytuję użytkownika: inż. A. Partacz
A pstrągów w Szczawniku też nie ma. Kiedy zarybianie?
Nie bedzie zarybiane nic. Buduj bunkier na 3 wojnę. Ryb się zachciało. Dostaniesz od razu ugotowane
inż. A. Partacz (11 lutego 2024 23:26)
A pstrągów w Szczawniku też nie ma. Kiedy zarybianie?
3 wojna (11 lutego 2024 23:23)
A na co komu nowa droga jak 3 wojna światowa za progiem, USA się wypięło na NATO. trump trzyma z koleżka Putinem.
Gajowy Marucha (11 lutego 2024 19:28)
Kłamał,kłamie i będzie kłamał.Zamiast remontować zrujnowane drogi miasta.
Adrian (11 lutego 2024 17:57)
Czyli nic nie powiedział a zjazd w strone stacji kolejowej przydalby sie.
Anka (11 lutego 2024 16:14)
Czyli projekt zapłacony te metry drogi zapłacone ? Czyj ten zajebiaszczy pomysł? Maślany?

Dodaj komentarz

galeria  |   droga  |   victoria  |   rondo  |   walbrzyskich  |   tworcow  |   wysockiego  |   informacje  |   wydarzenia  |   wtv  |  

Wycięli drzewa, będzie remont drogi

Tunel na S3 prawie gotowy. Zobacz przejazd

Na Odlewniczej gorzej niż na księżycu (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij