Menu

History Story: Śladami Riese

- Kompleks Riese w Górach Sowich to jeden z najciekawszych projektów górniczych III Rzeszy. Podziemne korytarze w obiektach Rzeczka, Osówka czy Włodarz przyciągają tłumy turystów ciekawych przeznaczenia Kompleksu Olbrzym, ale w sowiogórskich miasteczkach takich jak Walim i Głuszyca kryje sie coś równie wartego uwagi. - o tym w nowym odcinku History Story

History Story: Śladami Riese
- Dziś ruszamy w głąb przeszłości Olbrzyma, którego pozostałości mimo upływu prawie 80. lat od ukończenia II wojny światowej, pozostawiły po sobie wiele śladów. Śladów,  które na co dzień praktycżnie nie sa widoczne. Śladów, o których istnieniu  dowiedziałem się dopiero całkiem niedawno.... - mówi prowadzący program, Łukasz Kazek. 
 
Kliknij zdjęcie, by zobaczyć materiał
 
 
 
red
video: yt History Story
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rita (11 lutego 2024 11:49)
Cytuję użytkownika: seba
pozdrawiam wszystkich komentujacych profesorow i internetowych kretynow ktorzy mysla ,ze sa aninimowi tu
Kretynow szukaj wśród swoich.
Jozek (11 lutego 2024 10:46)
Fajny sposób na życie
seba (11 lutego 2024 10:37)
pozdrawiam wszystkich komentujacych profesorow i internetowych kretynow ktorzy mysla ,ze sa aninimowi tu
Nina (11 lutego 2024 9:58)
Cytuję użytkownika: Jacek
Ten pan dalej III Rzesza , hitlerowcy , słowa N I E M C Y brak , jakby ci nie mieli nic wspólnego z wywołaniem najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości.
Hitlerowcy to Niemcy.Przyjaciele Tuska.Nikt nie zaklamie historii.By młodzież zrozumiała to,wprowadzono przedmiot Historia i Teraźniejszość" Pierwszy przedmiot ,który został wyrzucony z programu nauczania po " wygranej" rządu 13 grudnia.
Jacek (11 lutego 2024 9:31)
Ten pan dalej III Rzesza , hitlerowcy , słowa N I E M C Y brak , jakby ci nie mieli nic wspólnego z wywołaniem najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości.

Dodaj komentarz

history  |   story  |   riese  |   lukasz  |   kazek  |   odkrycia  |   program  |   youtube  |   ciekawostki  |   historia  |  

History Story: Czerwone Pająki

History Hiking: Rozmowa ze 100-letnim ss-manem

Mauzoleum nazywane ostatnią świątynią Hitlera

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij