Menu

Uratowali seniorce życie

Kiedy w środowy wieczór na numer alarmowy zadzwoniła starsza kobieta i powiedziała,  że jej koleżance najprawdopodobniej coś się stało, policjanci ruszyli pod wskazany adres. Po siłowym wejściu do mieszkania znaleźli leżącą na podłodze seniorkę... 
Uratowali seniorce życie
Jak poinformowała policjantów 69-letnia kobieta, miała odebrać swoją znajomą ze szpitala po zabiegu, ale ta nawet do placówki nie dotarła. Policjanci pojechali na ul. Giserską na Stary Zdrój.
 
 
- Po drugiej stronie drzwi nikt nie odpowiadał, mundurowi podjęli decyzję o siłowym wejściu do środka i w łazience znaleźli leżącą kobietę. Nie było z nią żadnego kontaktu. Była nieprzytomna. Dzielnicowi udzielili więc poszkodowanej niezbędnej pierwszej pomocy i nadzorowali czynności życiowe, a na miejsce wezwali zespół ratownictwa medycznego, który ostatecznie przewiózł 74-latkę do szpitala, gdzie seniorką zajęli się już specjaliści - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

adm
foto: Policja Wałbrzych 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ewelina (10 lutego 2024 19:40)
Brawo ????

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   zaginiona  |   seniorka  |  

Wypadek w Jaczkowie

Pijane za kierownicą...

Zdewastował domek dla dzieci 45-latkowi grozi 5 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij