Menu

Na Odlewniczej gorzej niż na księżycu (FOTO)

W najbliższych planach nie ma remontu ulicy Odlewniczej. Mieszkańcy podesłali nam zdjęcia, na których widać iście księżycowy krajobraz. 

Na Odlewniczej gorzej niż na księżycu (FOTO)

Takie widoki nie powinny straszyc mieszkańców Piaskowej Góry. Na ul. Odlewniczej jest tylko kilka metrów asfaltu, który prowadzi do bramy wjazdowej kościoła. Dalej jest już tylko droga gruntowa. Prowadzi ona do niewielkiego osiedla, które jest już otoczone nawierzchnią z kostki. Te kilkaset metrów prowadzące do zabudowań to jednak prawdziwa zmora dla kierowców.

Mieszkańcy skarżą się, że po opadach deszczu tworzą się tu swoiste kratery i krajobraz przypomina bardziej księżyc, niż drugą największą dzielnicę miasta.

 

 

foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Busiarz (13 lutego 2024 8:04)
Wróciła stara władza to i drogi jak z tamtych czasów. Końcówka dekady lat 2000. Był okres że jadąc ul. Świdnicką trzeba było pokonć ją częściowo chodnikiem, a jak się chciało sprawdzić zawieszenie to ul. Sikorskiego była do tego dobra - tak fajnie pofalowana poprzecznie idealana na test amortyzatorów. I ul 1 Maja - ooo taaaaak to były czasy...
Krzyś (12 lutego 2024 23:47)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Cytuję użytkownika: Xyz
Nie narzekajcie, niedługo będziecie mieli piękną wieże widokową, na otwarcie car będzie już niedługo zapraszał, robić tło, caman.....
Z wieży nie będzie widać dziur, dzików i szczurów.Tylko kopalnię, akwa, dąb Romana i pralkowe ule- symbole bogactwa i dobrobytu Wałbrzycha.No,moze i zamek Żabiej Królewny, ktora nie placi wykonawcom za remont.Ale tylko w samo południe, bo oświetlenie Wrocławskiej znowu wygaszone.
Kiedyś za rządu PIS p Roman mówił że nie wpływają odpowiednie pieniądze do Wałbrzycha na kulturę na budownictwo na ifrastruktore drogową na bezpieczeństwo na szpitale ,jednostki psp, osp na sport itd.To jeżeli jest teraz nowy demokratyczny niby rząd stworzony z wybitnych znawców i fachowców co do tych zaniedbanych dziedzin .To proszę napisz że masz dziurę budżetową wielką jak kanion i prosisz do przesłanie tych obiecanych pieniędzy z KPO.A w tedy baseny zjeżdżalnie boiska ulice jak stół bilardowy podwyżki dla nauczycieli 1500 zł minimum itd itp A nie k.u.r.wa.łatanie dziur z woreczków ,I CO TERAZ ADRES GDZIES SIE ZAGUBIL DO SŁOŃCA PERU.AMNEZJA .obiecanki kiełbasiane przed wyborami samorządowymi i do PE.A wałbrzyszanin pójdzie i odda głos na PO samo zło.Ale takie ma prawo ,tylko że oddanego głosu nie cofnie .A później płacz i zgrzytanie zębów,,co ja zrobiłem a przecież tak miało pięknie ludzie uśmiechnięci.ZA PÓŻNO WYBORCO ZA PÓZNO.
Życzliwy (12 lutego 2024 16:39)
Brak remontu tej jezdni to nagroda za głosowanie na po,trzecią drogę,psl i 2050 hołowni,lewicę i ch u j,wie na kogo jeszcze a nie na PiS.Bardzo dobrze was POtraktowano mieszkańcy przy tej ulicy. Ale to nie koniec jeszcze nie raz będziecie przeklinać swoją głupotę wyborczą
Andre (12 lutego 2024 13:46)
Tak wygląda większosc dróg w Wałbrzychu.
Waldi (12 lutego 2024 12:15)
No to podobnie wygląda droga na Piętnastolecia i Mieszka. Ostatni remont był może robiony z 50 lat temu, doraźne przyklepanie dziury piachem i gruzem mało daje. 20lat w unijnym dobrobycie a drogi dalej jak na dalekim wschodzie.
kot (12 lutego 2024 10:56)
i tak macie szczęście, bo na tej drodze są miejsca gdzie nie ma dziur, inni nie mają tyle szczęścia
Janek (12 lutego 2024 10:01)
Teraz to pół Wałbrzycha tak wygląda. Obejrzyjcie Norwida albo Główną obok OBI...
Jerzy Jacek Pilchowski (12 lutego 2024 9:43)
Mam pomysł. Ulica Odlewnicza powinna zostać mianowana "Ambasadorem Wałbrzycha".
Roman 500 000 (12 lutego 2024 8:54)
Cytuję użytkownika: Xyz
Nie narzekajcie, niedługo będziecie mieli piękną wieże widokową, na otwarcie car będzie już niedługo zapraszał, robić tło, caman.....
Z wieży nie będzie widać dziur, dzików i szczurów.Tylko kopalnię, akwa, dąb Romana i pralkowe ule- symbole bogactwa i dobrobytu Wałbrzycha.No,moze i zamek Żabiej Królewny, ktora nie placi wykonawcom za remont.Ale tylko w samo południe, bo oświetlenie Wrocławskiej znowu wygaszone.
Xyz (11 lutego 2024 18:20)
Nie narzekajcie, niedługo będziecie mieli piękną wieże widokową, na otwarcie car będzie już niedługo zapraszał, robić tło, caman.....
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

piaskowa góra  |   ul. odlewnicza  |   droga  |   dziury  |  

Czwartkowe spotkania z kulturą i sztuką

Wycięli drzewa, będzie remont drogi

Tunel na S3 prawie gotowy. Zobacz przejazd

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij