Menu

Koncert wałbrzyskiego rapu: Kuran i Prusek w Papug Pub

16 marca w Papug Pub na Podzamczu odbędzie się koncert dwóch wałbrzyskich raperów. Publiczności zaprezentują się Prusek i Kuran. Początek koncertu o godzinie 19:00

Koncert wałbrzyskiego rapu: Kuran i Prusek w Papug Pub

Obaj raperzy są znani z wałbrzyskich bitw freestyle'owych i mają na koncie wiele nagrań. Koncert będzie okazją do zapoznania się z nowymi produkcjami rreprezentantów wałbrzyskiego podziemia. 

Przeczytaj też: Nowy album wałbrzyskiego rapera Pruska już dostępny

 

 

Link do wydarzenia na fb znajdziesz tutaj

red
foto: Papug Pub
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ovo (10 lutego 2024 10:17)
Tu jest lepsze; w ratuszu wrocławskim urzędniczka kręciła filmy porno, niezla afera:https://youtu.be/eeW2mJTQ94s?si=TcxcaWRHiNnrNI7T

Dodaj komentarz

kuran  |   prusek  |   koncert  |   wydarzenie  |   hiphop  |   walbrzyski  |   podziemie  |   underground  |   muzyka  |   scena  |   podzamcze  |  

Koncert: Piwnica pod Baranami

Modlitwa o pokój w Kościele Zbawiciela

Visual Concert - kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej w...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij