Menu

Gość Dnia - Paweł Gancarz

- Ludzie mówią mi, jako ministrowi: "mniej spać, więcej robić!". Ale my prawie nie śpimy! - zapewnia Paweł Gancarz, wiceminister infrastruktury, szef dolnośląskich ludowców, jedynka na liście Trzeciej Drogi w wyborach do sejmiku dolnośląskiego z okręgu wałbrzyskiego. 

Gość Dnia - Paweł Gancarz

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pp (12 lutego 2024 11:06)
banda tyskowa rozp-dala Polske
ku chwale Ojczyzny (12 lutego 2024 6:37)
Niedługo rolnicy wraz ze ze zwykłymi ludźmi wywiozą całą "koalicję13grudnia" na taczkach.
Zzzz (11 lutego 2024 7:47)
Cytuję użytkownika: Yyyy
,, też nie mają z kim wywiadu robić,,???
Mogli by z tobą zrobić, ale poza tym, że jesz kozy z nosa nic w życiu nie osiągnąłeś.
Yyyy (10 lutego 2024 18:00)
,, też nie mają z kim wywiadu robić,,???

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij