Menu

Witajcie na Planecie Pana Misia

W Galerii na Piętrze (Stara Kopalnia) można oglądać prace Michała Walczyka ze Szczawna-Zdroju. To wystawa, na której fantazja i fikcja miesza się z historią.

Witajcie na Planecie Pana Misia
Michał Walczyk zadebiutował niewiele ponad rok temu, a już mógł prezentować swoje prace na sześciu wystawach. Figurki i obrazy można było obejrzeć między innymi w Strzegomiu czy w Art Brut Praha w Pradze. Tam prace Pana Misia eksponowane były wspólnie z dziełami czeskiego twórcy outsidera Jaroslava Divisaw. Popularny za południową granicą miesięcznik kulturalny „Respekt” przyznał tej ekspozycji tytuł „wystawy miesiąca” w skali całego kraju.
 
 
 
Pan Miś jest malarzem, rzeźbiarzem, ilustratorem, twórcą charakterów, narratorem, ale przede wszystkim jest samoukiem. To „artysta czystego serca”. To kreator prywatnego uniwersum nazwanego Planetą Pana Misia.

Wystawę można oglądać do 25 lutego w Galerii na Piętrze.

opr.plr
foto: użyczone / Stara Kopalnia
video: Bartek Kosiński
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anon (10 lutego 2024 17:05)
Cytuję użytkownika: Psychiatra
SKANOWANIE TAKICH OBRAZÓW PRZEZ MÓZG MOŻE SKUTKOWAĆ POMIESZANIEM Z POPLĄTANIEM I KOSZMARAMI SENNYMI
Widać po twoim komentarzu
Planeta Pana Misia (10 lutego 2024 14:19)
22.02 odbędzie się finisaż, zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych, podamy w nich więcej info ???????? Instagram: planeta_pana_misia Facebook: Pan Miś Dziękujemy
Psychiatra (10 lutego 2024 13:42)
SKANOWANIE TAKICH OBRAZÓW PRZEZ MÓZG MOŻE SKUTKOWAĆ POMIESZANIEM Z POPLĄTANIEM I KOSZMARAMI SENNYMI

Dodaj komentarz

stara kopalnia  |   galeria na piętrze  |   pan miś  |   wystawa  |   wernisaż  |  

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Czwartkowe spotkania z kulturą i sztuką

Jutro święto przewodników turystycznych — poznaj przewodników ze...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij