Menu

Chodziarstwo zaczęło się w Wałbrzychu

Co w Wałbrzychu robiła Irena Szewińska? Uważa, że Roberta Korzeniowskiego i chodziarstwo wyczynowe Polska zawdzięcza w dużym stopniu pewnej wałbrzyszance. Dlaczego piłkarze Górnika Wałbrzych nie chcieli fotografować się przed meczem? - rozmawiam z Ryszardem Wyszyńskim, wałbrzyskim fotoreporterem sportowym i członkiem redakcji "Trybuny Wałbrzyskiej" oraz "Tygodnika Wałbrzyskiego".

Chodziarstwo zaczęło się w Wałbrzychu

 

 

 

Komentarze

Aga (11 lutego 2024 12:35)
A Ty Wooo miałbyś coś ciekawszego do powiedzenia? Szczerze wątpię
Wooooooo (10 lutego 2024 15:58)
,,zajebiste,,, aż żygać się chce,,,,

Dodaj komentarz

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Gdzie jest granica błędu w sztuce? Zobacz wystawę (FOTO)

Błąd w sztuce czy sztuka zrodzona z błędu?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij