Menu

Walentynki w schronisku

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w walentynkowej edycji spacerów z psami w wałbrzyskim schronisku. Na spacerowiczów czekała też specjalna walentynkowa ścianka, na której można było robić zdjęcia z pupilami. Organizatorzy liczą, że dzięki takum akcjom choć kilka osób "zakocha się" w podopiecznych schroniska i zaprosi na stałe do swojej rodziny.

Walentynki w schronisku

Sytuacja z zakwaterowaniem w schronisku jest obecnie całkiem dobra, choć daleka od idealnej. W samej placówce przebywa około 40 psów i kilka kotów. Kilkanaście psów zostało przekazanych do domów tymczasowych na okres zimowy. Zdarza się, że niektóre z nich już tam zostają. Jeszcze parę miesięcy temu w schronisku przebywało nawet około 90 psów i 50 kotów.

 

 

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Komentarze

Moherowy Pisior (10 lutego 2024 20:29)
Jak można promować zoofilię!

Dodaj komentarz

schronisko  |   bezdomne zwierzęta  |   spacery  |   walentynki  |  

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Święto zakochanych w Rynku (FOTO)

Walentynkowa zbiórka zużytych baterii

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij