Menu

W Straży Miejskiej będą pracować nowi twardziele

Wałbrzyska Straż Miejska regularnie prowadzi rekrutację do swoich szeregów. Poszukiwała (jak sama napisała w ogłoszeniu) twardzieli i udało się ich znaleźć. 

W Straży Miejskiej będą pracować nowi twardziele

Do pracy pracy w Straży Miejskiej zgłosiły się 3 osoby. Dwie przeszły rekrutację i teraz została tylko formalność w postaci podpisania dokumentów. 

Jakie są wymagania do pracy w Straży Miejskiej? Zobacz ogłoszenie, które zamieściła formacja. 

Jeżeli przejdziesz proces rekrutacji, to na pewno nie będziesz się nudził! Mieszkańcy i turyści odwiedzający Wałbrzych codziennie potrzebują naszej służby! - informuje Straż Miejska. 
 
Tylko od początku 2024 roku przyjęliśmy już 715 zgłoszeń! Poszukujemy osób które:
- są obywatelami polskimi;
- ukończyły 21 lat;
- korzystają z pełni praw publicznych;
- posiadają wykształcenie co najmniej średnie;
- cieszą się nienaganną opinią
- są sprawne pod względem fizycznym i psychicznym;
- mają uregulowany stosunek do służby wojskowej;
 
 
- nie byli skazani prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
 
 
Twardzielom oferujemy:
- pracę patrolową w terenie na trzy zmiany;
- 8 godzin dziennie w równoważnym systemie czasu pracy, przeciętnie 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy przez wszystkie dni tygodnia,
- umowę o pracę na czas nieokreślony;
- dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy;
- dopłaty do godzin nocnych, nadliczbowych;
- rozbudowany system nagród motywacyjnych (m.in. nagrody kwartalne, za szczególne osiągnięcia w pracy, roczne),
- dodatkowe roczne wynagrodzenie, tzw. „trzynasta pensja”.

 

red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jozek (15 lutego 2024 11:47)
Dobrze, że wilki nie przejmują się tym ,co mówią o nich barany :)
Andrzej (13 lutego 2024 20:40)
Nie lubię straży miejskiej, kto by lubił kogoś kto się czepia pierdół. Jak czytam te komentarze to zacząłem się nad ich nielubieniem zastanawiać. Trzeba być raczej "być twardym, a nie miętkim", żeby codziennie użerać się z taką klientelą, co tak bredzi jak komentatorzy.
*** (13 lutego 2024 9:41)
to jest obowiązujący poziom umiejętności i inteligencji u tych "geniuszy" : https://youtube.com/shorts/LUMO7ThDVnM?si=2t_7qwnb9bis9EiO
Ewa (13 lutego 2024 8:46)
Cytuję użytkownika: Ryszard
Twardziele to już tam nie pracują.
Teraz pracują sztuczni twardziel .Ci prawdziwi będą zakładać po cztery blokady i spacerować nie parami,a conajmiej w czworkami.
Ryszard (13 lutego 2024 8:33)
Twardziele to już tam nie pracują.
SkandaLISTA (13 lutego 2024 7:51)
Kto nie był w Szczawnie i nie widział jak pracuje tamta straż miejska ten jeszcze mało co widział. Człowiek raz na jakiś czas pojedzie tam pozwiedzać lub skorzystać z atrakcji a ta banda dosłownie kilka minut po przyjeździe zjawia się sprawdzić czy auto dobrze zaparkowane. Sytuacja jak z kabaretu, kilkukrotnie nadziałem się na złe oznakowanie i niemal po chwili był samochód z panami, którzy niemal pędzili w moją stronę z zamiarem wystawiania mandatu.
*** (12 lutego 2024 22:56)
Cytuję użytkownika: Crs
Straż miejska. Największa banda nierobów, nieudaczników. Utrzymywana za olbrzymie pieniądze z budżetu miasta. Do likwidacji na Cito.
Są miasta w tym ukropolin, gdzie tej straży biznesowej nie ma i jest porządek większy i spokój. Tam już dawno stwierdzili, że te zadania zrobi spokojnie policja i lepiej im za to płacić. Z drugiej strony tzw. policyjka to prywatna firma ochroniarska zarejestrowana w Departamencie Stanu w w USA. Ani jedni, ani drudzy nie rozumieją a nawet nie znają treści czytanych ustaw, rozporzadzeń, ani nawet ustawy o tej policyjce. Tu jasno jest pokazane jacy to są "geniusze" https://www.youtube.com/@audytobywatelski
Dziadek z rolniczej (12 lutego 2024 22:50)
Cytuję użytkownika: Heniek
Cytuję użytkownika: Waldek
Po Białym chodzi taka fajna niziutka czerwoniutka pomadka chyba blondynka tylko zawsze, zawsze gada przez tel zawsze nie idzie nic do niej powiedzieć.
Chodzi,chodzi,chodzi i co z tego,ze chodzi.
On by chcial żeby w końcu zaszła.najlepiej z nim ;-)
Crs (12 lutego 2024 21:16)
Straż miejska. Największa banda nierobów, nieudaczników. Utrzymywana za olbrzymie pieniądze z budżetu miasta. Do likwidacji na Cito.
Kakaowy ministrant (12 lutego 2024 20:44)
Kto widział chociaż 1 twardziela że straży miejskiej? Do podpitych nie podejdą. Zwłaszcza jak ich 2 a tamtych 3. Bo na szacunek munduru trzeba sobie zasłużyć.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij