Znaleźli marihuanę w szafie 23-latka
W ręce świdnickich policjantów wpadł 23-latek podejrzany o posiadanie narkotyków. W jego szafie funkcjonariusze znaleźli 172 porcji handlowych marihuany.
W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny. Substancja była schowana do reklamówki i ukryta między ubraniami. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana . Mężczyzna posiadał blisko 172 porcji tego narkotyku.
 
23-latek w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, że marihuanę sam wyhodował i miał ją na własny użytek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.
 
Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat więzienia. Za handel nimi grozi do 8 lat.
 
 
wb
foto:ilustracyjne
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno