Zamknęli nielegalne kasyno

Funkcjonariusze  na terenie Świdnicy zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier. Zarekwirowano maszyny o wartości 14 tysięcy złotych oraz prawie 15 tysięcy złotych w gotówce.

Wspólne działania świdnickich policjantów z funkcjonariuszami Delegatury Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie Świdnicy. 
 
Funkcjonariusze zabezpieczyli środki pieniężne w kwocie niemal 15 tysięcy złotych  oraz 7 automatów do gier hazardowych o wartości  14 tysięcy złotych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy. Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom Delegatury Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.
 
Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez policjantów w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.
 
Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
 
opr. plr
foto: ilustracyjne / pixabay.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno