Tenisowe wieści z Polanicy-Zdroju i Krakowa
Do Polanicy-Zdroju i Krakowa udali się młodzi tenisiści KT Szczawno-Zdrój po kolejne rankingowe punkty. Choć w singlu reprezentantom uzdrowiska nie poszło zbyt dobrze, to w deblu Klaudia Owcarz i Filip Kosiński dali próbkę wysokich umiejętności.
Wyświetl galerię 1/1
Na kortach w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, czyli graczy do lat 12, barw szczawieńskiego klubu broniła Klaudia Owcarz (na zdjęciu z prawej). Nasza tenisistka uplasowała się na 4. pozycji przegrywając swój awans do ścisłego finału z Martyną Grazdaj z Wrocławia. W deblu grając w parze z Natalią Niemiec z ST As Kłodzko Klaudia zajęła wysokie 2. miejsce ulegając w finale duetowi Grazdaj - Zagaja.
 
Na start w turnieju tej samej kategorii i rangi, ale w Krakowie zdecydował się tymczasem Kosiński junior (na zdjęciu z lewej). I choć Filip szybko zakończył swój udział w singlu, to w grze podwójnej wraz z Jakubem Ostaszkiewiczem z AZS-u Wrocław nie miał sobie równych pokonując w pojedynku o 1. miejsce parę Procajło - Zyguła.
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno