Od dziś jeździ autobus nocny

Wałbrzyskie autobusy miejskie będą jeździć także nocą... niestety, będą tylko dwa kursy.

To na razie program pilotażowy i potrwa do końca 2017 roku – Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu chce sprawdzić czy połączenia będą cieszyć się zainteresowaniem mieszkańców. 
 
- Autobus nocny to odpowiedż na liczne prośby mieszkańców, będziemy sprawdzać czy cieszy się ich zainteresowaniem. Linia jest skomunikowana z pierwszym i ostatnim pociągiem do Wrocławia z dworca Wałbrzych Miasto - mówi zastępca dyrektora ZDKiUM w Wałbrzychu, Bogusław Rogiński.
 
Zmianie ulegnie rozkład jazdy linii A. Uruchomione zostaną dwa dodatkowe kursy we wszystkie dni tygodnia, które umożliwią dojazd na pierwszy kurs pociągu relacji: Wałbrzych – Wrocław, odjazd z Dworca Miasto o godz. 3:53 i powrót z ostatniego połączenia: Wrocław – Wałbrzych , przyjazd pociągu na Dworzec Miasto o godz. 0:21.  
 
Jeśli połączenie nie będzie cieszyło się zainteresowaniem linie zostaną zlikwidowane, w przeciwnym wypadku - kursy będą rozszerzane na inne linie w celu skomunikowania największych dzielnic miasta. 
 
Rozkład jazdy autobusów - kliknij tutaj
 
W.Blicharz
foto:ilustracyjne
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno