Jechał bez świateł - wpadł z narkotykami

31-letni Maciej M. zatrzymany z narkotykami. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jest to osoba blisko spokrewniona z jedną z wałbrzyskich posłanek. 

Do zdarzenia doszło 3 października przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju, mężczyzna został zatrzymany przez policję do kontroli z powodu wyłączonych świateł mijania. Miał przy sobie narkotyki.
 
- Podczas kontroli policjanci ujawnili, że mężczyzna miał przy sobie 0,21g. środka odurzającego w postaci marihuany. Następnie policjanci dokonali przeszukania miejsca zamieszkania kierującego, gdzie ujawnili 0,54g. najprawdopodobniej tego samego środka. Został on wysłany do badań laboratoryjnych celem potwierdzenia oraz 0,95g. amfetaminy  - mówi rzecznik wałbrzyskiej policji, Marcin Świeży.
 
Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
 
 
red
foto:walbrzych24.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno