Ćwicz i pomagaj zwierzętom
Klub fitness CityFit zaprasza mieszkańców Wałbrzycha i okolic do udziału w akcji pomocy schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Łokietka 7. Każdy, kto do 17 października przyniesie do klubu karmę, koce lub akcesoria, otrzyma karnet uprawniający do 24-godzinnego dostępu do klubu.
Podopieczni schroniska potrzebują przede wszystkim: karmy suchej i mokrej (dla psów i kotów), koców, pościeli, ręczników oraz akcesoriów takich jak smycze, obroże oraz zabawki dla zwierząt. Produkty można przynosić do klubu (Galeria Victoria, ul. 1 Maja 64) do 17 października. Osoby, które nie są klubowiczami CityFit, a przyjdą specjalnie po to, aby wesprzeć akcję, klub nagrodzi bezpłatnymi wejściówkami 24h, uprawniającymi do korzystania zarówno z siłowni i grupowych treningów fitness.
 
- Zbliża się zima. Ta akcja to okazja, aby zrobić coś dobrego dla bezdomnych czworonogów. A dzięki oferowanej przez nas wejściówce 24h można przy okazji zadbać również o własne zdrowie i dobrą formę. Dlatego gorąco zapraszam do udziału nie tylko klubowiczów, ale przede wszystkim osoby, które jeszcze w CityFit nie trenowały – zachęca Anna Szczypek-Jagosz, manager klubu.
 
Klub CityFit Wałbrzych czynny jest 24h/7. Trenować można już od 16. roku życia.
 
 
opr. plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno